Чому "русский мир" по-путінськи приречений на поразку: "Идейных командиров за последние полтора года истребили", - російський блогер про "переворот" в "ЛНР"

Підтримка ватажка "молодої республіки" Плотницького серед жителів "ЛНР" рівна нулю.

Ігор Плотницький. Фото: rusvesna.su.

Російський блогер Анатолій Несміян (El-Murid), який є прихильником так званого проекту "Новоросія", побачив слабкість у владі ватажка "ЛНР" Ігоря Плотницького при наданні йому допомоги від "ДНР" для придушення "державного перевороту". Про це блогер повідомив на своїй станиці в соцмережі "ВКонтакте", передають Патріоти України.

"Чем именно батальон "Спарта" поможет в предотвращении госпереворота и почему в самой ЛНР недостаточно сил для этого, неизвестно. Скорее всего, лояльность сил в Луганске для Плотницкого выглядит явно недостаточной, поэтому и просьба к братскому соседнему режиму", - пише el-murid.

Також блогер перерахував можливі причини "перевороту" в "ЛНР". Зокрема, за його словами, "переворот" могли организовать люди, "для которых идеалы Донбасского восстания идут вразрез с тем бандитским порядком, который установлен в якобы "народных республиках".

"Идейных командиров за последние полтора года истребили, но явно не всех", - пише блогер.

Хіти тижня. Саудівська Аравія розпочала військові дії у відповідь на руйнування її нафтових об’єктів

понеділок, 23 вересень 2019, 19:30

Коаліція заявила, що знищила чотири майданчики, які використовувались для здійснення атак, що загрожують судноплавству у водах Червоного моря. . Саудівська Аравія закликала мирних жителів триматись подалі від місць, де відбувається операція та запевн...

Олігарх поза когорти "недоторканих": На екс-фінансиста виборів Юлії Тимошенко завели кримінальну справу

понеділок, 23 вересень 2019, 19:23

Екс-нардепа Костянина Жеваго викликають до Державного бюро розслідувань для вручення підозри, повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт Генеральної прокуратури. "Гр-н Жеваго Костянтин Валентинович… Вам необхідно з’явитися 27 вересня 2019 року ...