Екс-керівник президенської фракції вирішив піти з політики

Противник е-декларування Ігор Гринів планує скласти мандат народного депутата.

Ігор Гринів. Фото: day.kyiv.ua.

Народний депутат від БПП і донедавна голова однойменної фракції Ігор Гринів не виключає, що може скласти до кінця року депутатський мандат. Про це він розповів в ефірі програми "Лівий берег" з Сонею Кошкіною, передають Патріоти України.

"Я прийняв рішення не тільки піти з посади голови фракції, для себе я давно вирішив піти з політики, але реалізувати це складно", - зізнався Гринів, додавши, що в політиці він вже 30 років.

"У цьому році виповнюється 30 років, як я з академічного життя, а я працював в університеті і був хіміком і ніколи не думав, що чимось іншим буду займатися в житті. І ось 30 років я вже в політиці", – згадує Ігор Гринів, додавши, що прийшов у політику з львівського "Товариства Лева".

При цьому він зізнався, що йому не дуже-то хотілося очолювати фракцію БПП.

"Я рік відпрацював головою фракції і вважаю, що цього достатньо. Я не дуже то і хотів йти на цю посаду, але так вийшло, що це потрібно було зробити, тому що командна гра - це командна гра. Рік пройшов, і я вважаю за потрібне віддати нести цю ношу іншому", - резюмував він.

Забув тільки згадати про цікавий нюанс: Мер Воркути урочисто оголосив, що йде на фронт

вівторок, 28 березень 2023, 23:29

Мер російського міста Воркута Ярослав Шапошніков заявив, що він вирушає на війну в Україну. Оголошення посадовець зробив під час мітингу на підтримку "спецоперації" 28 березня. Він заявив, що рішення вступити до лав "другої армії світу" прийняв усвідом...

"Я буду сс*ть на ваши могилы": Окупант-доброволець вибухнув погрозами у бік українців

вівторок, 28 березень 2023, 22:52

Окупант почав листування з їхнім фоловером. Зміст повідомлень - демонстрація того, що насправді в головах окупантів. До слова, цей рашист працює в кадетській школі вчителем ОБЖ. Іван Гринчак - окупант-доброволець из Сахалінської області РФ, який вируши...