Метою обшуків у Бучанській і Ірпінській міських радах було вилучення не коштовностей і грошей, а документів, які свідчать про вчинення чиновниками злочинів. Про це повідомили в прес-службі Генпрокуратури України, повідомляють Патріоти України з посиланням на Цензор.НЕТ.
Важливим результатом обшуків у Бучанській і Ірпінській міських радах, проведених Генеральною прокуратурою України спільно з Національною поліцією України і Службою безпеки України в рамках розслідування кримінального провадження у ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України, було вилучення не коштовностей і грошей, а оригіналів первинних документів, а саме рішень, згідно з якими незаконно вилучені земельні ділянки.
Вилучені в рамках обшуків цінності і кошти, які належать голові Бучанської міської ради, будуть належним чином зафіксовані і задокументовані в протоколі обшуку з метою надання оцінки законності їх походження та можливості в подальшому звернення в дохід держави в рамках конфіскації.
Крім того, в ході обшуків вилучено значну кількість документів, що свідчать про вчинення службових злочинів посадовими особами зазначених міських рад, в результаті чого державі завдано багатомільйонних збитків.
Наразі тривають слідчі дії.
Нагадаємо, Генеральна прокуратура України здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами Бучанської і Ірпінської міських рад у ході незаконного вилучення належних державі земель лісового фонду площею 890 га поблизу м. Буча, зміни їхнього цільового призначення і подальшого переведення в землі житлової та громадської забудови.
За рахунок зазначених вище земель лісогосподарського призначення Бучанською міською радою протягом 2006-2012 років незаконно відведені у власність земельні ділянки кількох фізичних осіб, серед них і підставних, частина з яких площею понад 14 га передана у власність колишньому першому заступнику голови Верховної Ради України Ігорю Калєтніку .
Також розслідується факт незаконного вилучення 65 га земель, які перебували в постійному користуванні Національного аграрного університету.
Більшість українців, які наразі перебувають у Польщі, приїхали відносно нещодавно. Найбільша частка – 37% – оселилися в країні менш ніж пів року тому. Такі дані опублікували в аналітичному центрі міжнародної агенції з працевлаштування Gremi Personal, п...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 19.01.25 орієнтовно склали: