Геть "совок": Дуда підписав закон про знесення у Польщі комуністичних пам'ятників

На території Польщі налічується понад 50 таких об'єктів, які будуть демонтовані протягом року після вступу закону в силу.

Анджей Дуда. Фото:day.kyiv.ua

Президент Польщі Анджей Дуда підписав закон про знесення комуністичних пам'ятників. У Польщі є більше 50 таких об'єктів. Про це повідомили в прес-службі президента, передають Патріоти України з посиланням на Inforesist.

"17 липня 2017 року президент Польщі підписав закон від 22 червня про зміни в закон про заборону пропаганди комунізму чи іншого тоталітарного ладу в назвах будівель і установ громадського харчування", - йдеться в повідомленні.

В оновленому законі йдеться, що пам'ятники та інші подібні об'єкти "не можуть віддавати данину особам, організаціям, подіям або датам, які символізують комунізм або інший тоталітарний лад".

У той же час до цих об'єктів не належать пам'ятники, розташовані на кладовищах або території інших поховань, а також пам'ятники, які не виставлені на загальний огляд, або демонструються в наукових цілях або як твори мистецтва, а також пам'ятники, внесені до реєстру пам'яток архітектури.

Пам'ятники, які не належать до цих категорій, демонтують протягом року після вступу закону в силу. На території Польщі налічується майже 50 таких об'єктів.

Однією ногою в дурдомі: Після спроби суїциду Медведєва відправили до психіатра і заборонили пити, - ЗМІ

четвер, 7 липень 2022, 10:59

Заступник секретаря Радбезу РФ, експрезидент Росії Дмитро Медведєв - нібито намагався вкоротити собі віку, а тепер до нього приставили психіатра і заборонили вживати алкоголь. Про проблеми в житті Медведєва пише Telegram-канал GeneralSVR, дані якого не...

"Здалася нам ця Україна": буряти відмовляються брати участь у російському вторгненні (відео)

четвер, 7 липень 2022, 10:26

Голова фонду "Вільна Бурятія" Олександра Гармажапова заявила, що жителі Бурятії відмовляються від контрактів в армії, щоб не їхати воювати в Україні. Про це повідомляє Euronews. За словами Гамажапової, багато бурятів не хочуть їхати в Україну, оскільки...