"Я прорахував, скільки міг би отримати винагород, сума виявилася на межі близько 80 млн": Тука про те, як приймаються "владні рішення"

Заступник міністра зазначив, що на його попередній посаді "не все закінчено, що хотілося б".​ На думку Туки, йому не вистачило приблизно ще двох-трьох місяців.​

Георгій Тука. Фото:apostrophe.com.ua

Заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука вважає, що процес змін в різних гілках влади в Луганській області, складніший і важливіший, ніж боротьба з контрабандою. Про це він сказав в інтерв'ю телеканалу 112 Україна, пояснюючи, чому не афішував своє призначення на іншу посаду, хоча знав про нього заздалегідь, зазначають Патріоти України.

"Я не хотів давати можливості розслаблятися тій гидоти, яка досі панує в різних гілках влади на Луганщині, яких мені не вдалося зламати, тільки нагнути. Звичайно, з моїм звільненням вони тільки почнуть розправляти крила", - заявив Тука.

Він не знає, чи вдасться його наступнику Юрію Гарбузу продовжити цей процес, але, на його переконання, він набагато складніший і важливіший, ніж процес боротьба з контрабандою.

"Я можу навести одну цифру. Я вчора подумки прорахував, скільки я особисто міг би отримати винагород за цей короткий період, якби я нічого не робив, а тільки б підписував вже підготовлені мені рішення. Сума виявилася на межі близько 80 млн, і вона вимагала від мене приблизно одну годину на добу робочого часу", - заявив Тука.

Він зазначив, що на його попередній посаді "не все закінчено, що хотілося б". На думку Туки, йому не вистачило приблизно ще двох-трьох місяців. У той же час, чиновник підкреслив, що багато було зроблено - так, після І кварталу виконані надходження до державного бюджету на 119%, місцевий бюджет - на 159%.

"Якщо я не помиляюся, мене хтось недавно назвав "катом Луганщини". Чесно кажучи, я нікого не катував, не вбивав. Просто намагався навести порядок перш за все в боротьбі з корупцією. Я обіцяв людям власним прикладом показати, що можна займати високий щабель в машині управління державою і при цьому не красти. Я вважаю, що я це зробив", - сказав Тука.

Як відомо, 29 квітня президент України Петро Порошенко прийняв рішення звільнити Георгія Туку, який очолював Луганську область з липня 2015 року.

Головою Луганської обласної адміністрації призначено Юрія Гарбуза - вихідця з Луганської області, народного депутата, члена фракції Блоку Петра Порошенка. Тука зайняв посаду заступника міністра з окупованих територій.

Вороги нікуди не поділися: У Генштабі назвали міста, де зараз найгарячіше

середа, 29 березень 2023, 19:28

В епіцентрі бойових дій залишаються населені пункти Білогорівка, Бахмут, Авдіївка та Мар'їнка Донецької області. Підрозділи Сил оборони відбили 48 атак противника на зазначених напрямках. Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України у зведен...

Моравецький запустив "виробничий маятник" для артилерії ЗСУ - Польське радіо

середа, 29 березень 2023, 19:15

Уряд Польщі вирішив прискорити виробництво артилерійських боєприпасів для посилення власного сектору оборони, а також для відправки військової допомоги Україні. Відповідне рішення Варшава прийняла на рівні Національної програми в четвер, 29 березня. Пр...