Співрозмовники телеканалу заявили, що у верхній палаті урядова декларація про угоду буде підтримана завдяки позиції фракції Християнсько-демократичного заклику. Однак депутати нижньої палати парламенту виступають проти прийняття декларації, зазначає Telegraaf.
15 грудня на саміті в Брюсселі лідери Євросоюзу підтримали запропонований Нідерландами компроміс, покликаний розблокувати імплементацію Угоди про асоціацію з Україною. 16 грудня уряд Нідерландів затвердив проект ратифікації угоди.
Зокрема, на вимогу голландської сторони, відзначається, що Угода не є кроком до отримання перспективи членства в ЄС, не є гарантією колективної безпеки, військової чи фінансової допомоги, а також не дає українцям права на проживання або роботу в країнах Євросоюзу.
Угода про асоціацію України з ЄС була підписана в два етапи: політична частина - 21 березень 2014 року, економічна - 27 червня. Верховна Рада України і Європарламент одночасно ратифікували документ 16 вересня того ж року. Він вступить в силу після того, як ратифікаційні процедури завершать всі 28 членів ЄС.
Канцлер Німеччини Фрідріх Мерц у мережі Х заявив, що новий пакет санкцій проти Росії буде ухвалений на засіданні Ради ЄС у Брюсселі 20 травня, передають Патріоти України. Мерц назвав "великою поступкою" те, що президент України Володимир Зеленський пої...
Пропагандистам доручили готувати аудиторію до провалу переговорів і нових санкцій, які начебто "не завдадуть школи". Російським пропагандистам наказали готувати росіян до провалу переговорів у Стамбулі. Про це йдеться у методичці, яку спустили російськ...