Юлія Тимошенко хоче перетворити Україну на парламентську республіку. Називає таку форму «сильною системою управління державою», наголошують Патріоти України. Чи на часі недореформованій та корупційній країні, котра веде важку війну з російським агресором переходити на таку складну форму управління ще те питання. Ось як аргументує лідерка «Батьківщини».
«Я як кандидат у президенти і команда партії «Батьківщина» – однодумці з українським суспільством щодо «перезаснування держави» на основі нового суспільного договору, який би закріпив права і свободи людей, забезпечив справжні фундаментальні гарантії виконання цих прав і свобод. Ми будемо учасниками і партнерами українського суспільства, щоб у новій Конституції була започаткована сильна система управління державою, якою є парламентська форма правління. Ми маємо забезпечити систему безпеки і оборони, яка не дозволить більше жодному агресору вломитися в нашу країну та вбивати українців!», - йдеться у офіційному зверненні на сторінці ЮВТ.
«Я вважаю, що зараз немає ніякого сенсу виходити на чергові президентські, парламентські вибори і взагалі будь-які вибори, якщо українське суспільство за 9 місяців, які залишилися до президентських виборів, не родить потужну концепцію нового суспільного договору, закріпить публічно, без втручання тих політиків, які сьогодні при владі і які хочуть знову підлаштувати під себе зміни в Конституцію, це в новому проекті Конституції і не вийде безпосередньо на виборчу кампанію президента з чітким ультиматумом для всіх, хто балотується на посаду президента, що ця нова Конституція є суспільним договором між українськими громадянами», - додає Тимошенко.
Чи матимемо після виборів достатню кількість сумлінних і чесних нардепів, 226 і більше, котрим можна довірити долю народу і виживання держави? Тимошенко своє рішення прийняла. А ми з вами?
Промовистим індикатором впливу погроз Путіна вдарити по США, Великобританії та Франції за дозвіл запускати їхні ракети по території рф, стала реакція фінансових бірж Європи та США: Зростання ділової активності триває. На тлі атаки Росії балістичною рак...
Колишній канцлер Німеччини Ангела Меркель під час свого перебування на посаді намагалася перешкодити прагненню України швидко приєднатися до НАТО, адже боялася військової відповіді з боку російського диктатора Володимира Путіна. Про це вона розповіла у...