
Нардеп України Надія Савченко пригадала свою зустріч з ватажком "ДНР" Олександром Захарченком та ватажком "ЛНР" Ігорем Плотницьким. Політик висловила думку, що ці терористи не є підконтрольними президентові Росії Володимирові Путіну. Про це нардеп розповіла в інтерв'ю виданню "Білоруський партизан", передають Патріоти України.
На запитання про те, чи Захарченко і Плотницький самостійні в своїх рішеннях, чи вони безпосередньо підпорядковуються Путіну, Савченко відповіла: "Та зустріч проходила без Путіна. Ми спілкувалися утрьох без сторонніх людей. У мене немає звички думати, що людина не самостійна".
"Вода виходить з берегів, коли її наповнюють чимось. Я впевнена, що навіть ті люди, які повністю залежні від когось, можуть виходити з-під контролю. Ми це спостерігали не раз. Наприклад, влада думає, що українці – бидло і стадо, що вони повністю підконтрольні. А потім починається Майдан, і виявляється, що це не так", – пояснила Савченко.
Водночас нардеп заявила, що вважає ватажків "ДНР" та "ЛНР" колабораціоністами. "Вони взяли в руки зброю і допомагають Росії руйнувати територіальну цілісність України. Є спеціальний термін – це колабораціоністи. Це зрадники, люди, що зрадили Україну", – сказала політик.
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...