Хіти тижня. Захід дорого заплатить за небажання захистити Україну, - Портников

Північнокорейська ядерна криза, що загрожує перерости в Третю світову війну, стала наслідком недалекоглядної політики Заходу щодо російської агресії в Україні.

Віталій Портников

Про це пише публіцист Віталій Портников у блозі на сайті "Главред", передають Патріоти України.

На думку журналіста, російсько-український конфлікт показав владі КНДР, що володіння ядерною зброєю допомагає жити в атмосфері повної безкарності.

"Це те, про що я попереджав, коли російські війська окупували Крим. Головним запереченням проти активних дій Заходу було те, що не можна серйозно конфліктувати з ядерною державою. От коли міжнародне право і принципи людяності порушували Сербія або Ірак - проблем не було. А Росія - зовсім інша справа. На неї потрібно тиснути економічно, її потрібно переконувати в тому, що порушення міжнародного права б'є по інтересах самої країни-порушника ", - пише він.

Портников підкреслив, що у Вашингтоні і Брюсселі питання відносин з Росією і заспокоєння КНДР практично ніяк не пов'язують.

"А тепер спробуємо подивитися з Пхеньяна. Виглядає картина зовсім інакше. Україну, яка добровільно відмовилася від ядерної зброї, ніхто не став захищати - навіть при наявності Будапештського меморандуму. А Росія з її ядерним потенціалом насолоджується повною безкарністю. Так що потрібно робити, щоб до тобі йшли на поклін? Потрібно робити бомбу! Це - проста логіка і вона стала прямим результатом недалекоглядної політики Заходу щодо агресора з Кремля", - пояснив журналіст.

"І от біда прийшла звідти, звідки не чекали. При цьому розплачуватися за короткозорість своїх політиків будуть не стільки самі жертви агресії, скільки ті, хто не став їх захищати або ті, хто на них напав. Саме такою була логіка Мюнхена і наступних подій Другої світової війни. За небажання захищати Чехословаччину заплатили своїми життями мільйони європейців, за союз Сталіна і Гітлера - мільйони радянських людей. За небажання захистити Україну і зупинити агресію, за небажання продемонструвати, що володіння ядерним арсеналом - не привід для безкарності - теж будуть платити. І платити дуже дорого", - підвів підсумок Портников.

Старший з групи називався майором та поводився зухвало: Подробиці про самочинний блокпост "зелених чоловічків" біля Дніпра

субота, 16 лютий 2019, 12:33

Бутафорія замість блокпоста. Зброя виявилася муляжем. Самозванцям "світить" в'язниця. Чому вони пійшли на цей злочин - досі загадка. Можливо перевіряли пильність та реакцію правоохоронної системи України. Люди в камуфляжі, котрі встановили блокпост на ...

Хіти тижня. "Бандеровский заповедник": На росТБ пригрозили відібрати в України нові землі (відео)

субота, 16 лютий 2019, 12:00

Російський пропагандист, політолог Дмитро Куликов загрозливо заявив, що після виборів Україна нібито може скоротитися до розмірів Галичини, повідомляють Патріоти України. . Крім того, він не виключив гучних політичних вбивств кандидатів в президенти с...