Хіти тижня. Захід дорого заплатить за небажання захистити Україну, - Портников

Північнокорейська ядерна криза, що загрожує перерости в Третю світову війну, стала наслідком недалекоглядної політики Заходу щодо російської агресії в Україні.

Віталій Портников

Про це пише публіцист Віталій Портников у блозі на сайті "Главред", передають Патріоти України.

На думку журналіста, російсько-український конфлікт показав владі КНДР, що володіння ядерною зброєю допомагає жити в атмосфері повної безкарності.

"Це те, про що я попереджав, коли російські війська окупували Крим. Головним запереченням проти активних дій Заходу було те, що не можна серйозно конфліктувати з ядерною державою. От коли міжнародне право і принципи людяності порушували Сербія або Ірак - проблем не було. А Росія - зовсім інша справа. На неї потрібно тиснути економічно, її потрібно переконувати в тому, що порушення міжнародного права б'є по інтересах самої країни-порушника ", - пише він.

Портников підкреслив, що у Вашингтоні і Брюсселі питання відносин з Росією і заспокоєння КНДР практично ніяк не пов'язують.

"А тепер спробуємо подивитися з Пхеньяна. Виглядає картина зовсім інакше. Україну, яка добровільно відмовилася від ядерної зброї, ніхто не став захищати - навіть при наявності Будапештського меморандуму. А Росія з її ядерним потенціалом насолоджується повною безкарністю. Так що потрібно робити, щоб до тобі йшли на поклін? Потрібно робити бомбу! Це - проста логіка і вона стала прямим результатом недалекоглядної політики Заходу щодо агресора з Кремля", - пояснив журналіст.

"І от біда прийшла звідти, звідки не чекали. При цьому розплачуватися за короткозорість своїх політиків будуть не стільки самі жертви агресії, скільки ті, хто не став їх захищати або ті, хто на них напав. Саме такою була логіка Мюнхена і наступних подій Другої світової війни. За небажання захищати Чехословаччину заплатили своїми життями мільйони європейців, за союз Сталіна і Гітлера - мільйони радянських людей. За небажання захистити Україну і зупинити агресію, за небажання продемонструвати, що володіння ядерним арсеналом - не привід для безкарності - теж будуть платити. І платити дуже дорого", - підвів підсумок Портников.

"Нехай вони лісом всі йдуть": У Зеленського висловились про участь всіх потенційних союзників у формуванні нового Кабміну

середа, 21 серпень 2019, 19:45

29 серпня стане відоме ім'я нового прем'єр-міністра. Давид Арахамія, обраний від "Слуги народу" до Верховної Ради, заявляє, що інші парламентські сили відмовляються пропонувати кандидатів у міністри, передають Патріоти України. За його словами, посади ...

Хіти тижня. "Армія Путіна випадково "лупонула" по Криму 700-кілограмовою ракетою "X-29ТД" і приховувала це 2 роки", - ЗМІ

середа, 21 серпень 2019, 19:30

Військові ВМФ Росії випадково запустили авіаційну ракету "X-29ТД" на аеродромі в Саках. Дивом вдалося уникнути жертв цивільних. Інцидент трапився ще 1 жовтня 2017 року, проте відомо про це стало тільки зараз. Він мало не став фатальним для окупованого ...