Кремль істерить від свого безсилля: Вашингтон та Москва "побили горщики" в Радбезі ООН

Під час екстреного засідання Радбезу ООН РФ та США обмінялися взаємними звинуваченнями щодо негативних наслідків дій одне одного.

Ніккі Хейлі під час засідання Радбезу ООН. Фото:https://www.svoboda.org/

На екстреному засіданні Ради Безпеки ООН, яке було скликано для обговорення ракетного удару з боку США по аеродрому сирійських урядових військово-повітряних сил "Шайрат", Вашингтон і Москва обмінялися взаємними звинуваченнями щодо негативних наслідків дій одне одного. Про це повідомляє Українська служба ВВС, передають Патріоти України.

Постпредставник США в Радбезі ООН Ніккі Хейлі заявила що США прикладуть всі зусилля, щоб Башар Асад більше не застосовував хімічну зброю.

"Запобігання розповсюдженню та використанню хімічної зброї - невід'ємна частина наших національних інтересів. Ми готові піти далі, хоча сподіваємося, що цього не буде потрібно", - заявила Хейлі.

Також вона сказала, що переконана в тому, що "посилення Асада призведе лише до нових вбивств", засудивши у підтримці сирійського уряду Росію та Іран.

Представник РФ у Раді Безпеки Володимир Сафронков, зі свого боку, назвав дії США незаконними та такими, що грають на руку "терористам". "Ваші односторонні дії приведуть регіон до жахливих трагедій", - заявив він.

Британський представник Метью Райкрофт назвав американський удар "пропорційною відповіддю на немислимий акт".

Україна здатна поховати російську енергетику? Експерт оцінив, чи можна влаштувати колапс у РФ

вівторок, 14 жовтень 2025, 8:27

Україна може позбавити Росію можливості заробляти на експорті нафти та газу. Водночас цього можна досягнути лише шляхом накопиченого ефекту. Про це в інтерв'ю Главреду розповів президент Центру глобалістики "Стратегія ХХІ", експерт із міжнародних енерг...

На концерті Кобзона дев'ятий день поспіль вирує аншлаг, також велика утилізація автотранспорту: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 14 жовтня

вівторок, 14 жовтень 2025, 7:59

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 14.10.25 орієнтовно склали: