Кремль збирається списати Лукашенка, він уже загнаний у кут, - російський політик

Приблизно 10 років тому російський президент міг повністю підтримати Білорусь, як в економічній, так і в політичній сфері, але зараз ця підтримка різко скоротилася.

Путін насправді дуже не любить Лукашенка. Фото: UDF.by.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив про те, що в разі військового конфлікту він роздасть 7 мільйонів одиниць зброї білорусам. Заяву білоруського лідера прокоментував колишній депутат Держдуми Росії Віктор Алксніс, передають Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

За його словами, відносини між Білоруссю і Росією різко погіршилися, але відповідальність за це лежить на обох країнах, проте Кремль винен більше. На думку політика, Лукашенко і Путін не змогли налагодити особисті відносини. «Будучи в першій половині 2000-х депутатом Держдуми, можу стверджувати: прямо-таки відчувалося, що Путін дуже не любить Лукашенка. Відповідно, білоруський лідер почав відповідати тим самим», - заявив він. Колишній депутат визнає, що союзна держава фактично перестала існувати.

Алксніс зазначив, що приблизно 10 років тому Путін міг повністю підтримати Білорусь, як в економічній, так і в політичній сфері, але зараз ця підтримка різко скоротилася, і Москва вже готова списати Лукашенко, знайшовши йому заміну. Політик упевнений, що Лукашенко позбувся будь-якої підтримки, і він може знайти її тільки всередині своєї країни.

Кремль зробив ставку на затяжну війну: Маломуж пояснив, як Україна може зламати плани противника

вівторок, 17 вересень 2024, 18:48

Росія прагне затяжної війни, щоб виснажити ресурси України та Заходу, роблячи ставку на втому європейських країн і ймовірну зміну президента США, який може припинити підтримку війни. У Росії вважають, що в такій ситуації Україна погодиться на всі їхні ...

"Це удар по престижу військ Росії": Маломуж оцінив ефект операції ЗСУ на Курщині

вівторок, 17 вересень 2024, 16:56

Основна стратегія операції ЗСУ в Курській області РФ будується на тому, щоб завдавати ударів по території країни-агресора, а потім – стратегічного удару з деокупації власних територій. Конкретикою ведення операції займається Генштаб, і це має залишатис...