Кум Путіна Медведчук таємно спілкувався зі штабом Трампа під час виборів, - Reuters

Американське видання не називає співрозмовника українського олігарха, але зазначає, що бесіда йшла про відносини Росії і США.

В.Медведчук. Фото: reuters.com.

Майкл Флінн і інші радники під час виборчої кампанії Дональда Трампа зробили принаймні 18 телефонних дзвінків і написали електронні листи російським офіційним особам протягом останніх семи місяців президентських перегонів 2016 року в США. Також зі штабом американського лідера Дональда Трампа під час передвиборної кампанії спілкувався і лідер руху «Український вибір», кум президента Росії Володимира Путіна Віктор Медведчук. Про це повідомляє Reuters з посиланням на джерела, передають Патріоти України.

Співрозмовники агентства не уточнили, з ким саме розмовляв Медведчук. Бесіда йшла про відносини Росії і США, пояснили вони. Сам лідер «Українського вибору» відкинув інформацію джерел.

«Я не знайомий з будь-ким з близького оточення Трампа, тому і подібних бесід бути не могло», - відповів Медведчук.

За даними Reuters, ФБР і члени Конгресу, які розслідують зв'язки Росії з штабом Трампа, виявили 18 раніше невідомих розмов. Шість бесід вів посол Росії в США Сергій Кисляк, частину - Медведчук. Імена інших учасників переговорів засекречені, але можуть бути розкриті пізніше, уточнює агентство.

За словами джерел, в самих переговорах не було ніяких порушень, але розкриття цієї інформації «може посилити тиск на Трампа і його помічників».

Отримували мільйонні контракти від держави-агресора: СБУ викрила конструкторське бюро у Дніпрі, яке працювало на Росію

вівторок, 28 вересень 2021, 0:30

Служба безпеки України викрила велике конструкторське бюро у Дніпрі, яке тісно співпрацювало з окупаційною владою Криму – вони займалися модернізацією об’єктів енергетичної інфраструктури півострова, формально прикриваючись афілійованими підприємствами...

Виховання справжніх чекістів Путіну: В одній з частин ГРУ РФ солдат гвалтували шваброю, понад 20 "посвячених"

вівторок, 28 вересень 2021, 0:18

У Хабаровському краї Росії порушили дві кримінальні справи проти командира спецназу Головного розвідувального управління і його заступника, які в збоченій формі гвалтували солдатів строкової служби. Про це повідомляє засновник російського правозахисног...