​Любиш Путіна - отримуй: Депутату від "Українського вибору" Медведчука приклеїли статевий орган на дах автомобіля (фотофакти)

У Миколаєві місцевий депутату став жертвою невідомих. Потерпілий не готовий асоціювати себе з символічним рядом Путін - «х*йло» - сам, і врешті дилдо з секс-шопу, як символ своїх політичних потуг.

Невідомі приклеїли аксесуар для полового самозадоволення на дах автомобіля

Безтурботний підлеглий Віктора Медведчука Максим Невінчаний припаркував своє авто в центрі обласного центру, біля Миколаївської облдержадміністрації та відправився на сесію. Однак коли повертався до своєї «конячки», виявив "сюрприз" з магазина для дорослих, зазначають Патріоти України.

Слід сказати, що фалоімітатор не вперше "з'являється" поруч з нашим героєм. Місцеві патріоти часто вітали медведчуковця таким символом. Фотографії наслідків дій невідомих "жартівників" радо розтиражовали в місцевих ЗМІ.

Слід також додати, що подібне з Максимом Невінчаним відбулося в травні цього року. У той час коли політик на вулиці давав коментарі телевізійникам, до групи підкрався невідомий і підсунув фаллоімітітор буквально депутату під ніс, немов мікрофон. В грудні минулого року, Невінчаного закидали яйцями під час зустрічі з громадянами в Херсоні. Сам потерпілий політик крайню подію ще не прокоментував, також невідомо, чи буде він звертатися в поліцію через інцидент.

В ОРДО заявили про скидання "боєприпасу ЗСУ" на нафтобазу в окупованому Донецьку (фото)

середа, 27 жовтень 2021, 12:30

Так званий представник "ДНР" у підгрупі з безпеки в ТКГ на мирних переговорах Олексій Ніканоров заявив про те, що вранці 27 жовтня БПЛА ЗСУ нібито скинув боєприпас на нафтобазу в непідконтрольному Україні Донецьку. Про це повідомляють підконтрольні ОРД...

Хіти тижня. Популярний у 90-х російський актор заявив, що був готовий "в’їхати у Крим на танку" для підтримки окупації

середа, 27 жовтень 2021, 3:00

12 березня 2014 року актор Ігор Угольников підписав звернення діячів культури Російської Федерації на підтримку політики Путіна щодо України і Криму. Російський актор, режисер і телеведучий Ігор Угольников заявив, що у 2014 році був готовий "в’їхати у ...