Про це голова ОДА написав на своїй сторінці у Facebook, зазначають Патріоти України.
"Закарпаття нарешті декомунізоване: всі Леніни, Дзержинські, Кірови, Комсомольські, Жовтневі викинуті на смітник історії. Замість них з’явилися вулиці не тільки Джона Леннона чи Енді Воргола. Область стала єдиною в Україні, в якій «декомунізовані» вулиці перейменовані на честь усіх загиблих на Донбасі героїв. Така була моя принципова позиція", - написав Москаль.
Разом з тим, голова ОДА зазначив, що "виявляється, є маса людей, які протестують проти цього".
Як приклад, він навів ситуацію у селищі Великий Березний, де його розпорядженням вулицю Івана Локоти (комуністичний діяч чехословацького періоду) було перейменовано у вулицю Василя Наливайка (боєць 128-ї бригади ЗСУ, народився у Великому Березному, загинув у червні 2014 р. на Луганщині).
"Після цього до мене надійшло кілька десятків листів від жителів вулиці з вимогою повернути стару назву Локоти. Тобто десятки людей вимагають: "Заберіть загиблого на війні і поверніть нам комуніста, хоча він не мав до Березного ніякого відношення", - констатує Москаль.
Він також навів ще один аналогічний приклад у с. Клячаново Мукачівського району, де населення також виступило проти перейменування вулиць на честь загиблих в АТО їх земляків.
За словами голови Закарпатської облдержадміністрації, ці приклади показують, "як глибоко в'їлася комуністична пропаганда у свідомість закарпатців, і наскільки вони далекі від того, що відбувається на Донбасі".
Балістична ракета середньої дальності "Орешник", якою РФ 21 листопада атакувала Дніпро, була створена "підступними" порушниками Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності від 1987 року. Про це пише Forbes, передають Патріоти України. Жур...
За 1000 днів конфлікту Повітряно-космічні сили Росії, незважаючи на технологічну та чисельну перевагу, не змогли домогтися переваги в повітрі над Україною, передають Патріоти України з посиланням на Міністерство оборони Великобританії у X (Twitter). "О...