Загрози високопоставлених американських політиків про те, що США жорстоко дадуть відповідь на атаки російських хакерів, можуть просто і надійно реалізуватися завдяки втручанню в роботу глобальної навігаційної системи позиціонування (Global Positioning System, GPS). Таку думку висловив російський журналіст і політичний оглядач Сергій Пархоменко в Facebook, передають Патріоти України.
«Зрозуміло, що управління супутниковим угрупованням GPS тримають в руках саме американці. І цією своєю перевагою вони скористалися вперше ще 25 років тому - під час «Бурі в пустелі», - розповів він.
Журналіст нагадав, що іракська армія відчувала великі проблеми в зв'язку з тим, що сигнал GPS то ставав недоступним, то спотворювався так, що координати зсувалися на кілька сотень метрів.
«Американські військові знали алгоритм зсуву і могли автоматично робити поправки, а іракські - їздили, плавали, літали і стріляли систематично не туди... Легко собі уявити, що буде, коли сигнал стане так гуляти навколо Кремля і одного разу з'ясується, що пілоти вертольота з президентом Володимиром Путіним не бачать, куди їм сідати», - зазначив Пархоменко.
Він додав, що російська навігаційна система ГЛОНАСС так і не стала працездатною заміною GPS «из-за тысячи коррупционно-распи ... дяйских причин».
«Так що не виключено, що метання сигналу від Кремля до Внуково (цієї осені користувачі смартфонів і GPS-навігаторів скаржаться, що в районі Червоної площі гаджети помилково визначають місцевість як аеропорт Внуково) - це не просто параноїдальні ігри ФСТ, а сліди якихось натужних космічних війн, які вже почалися», - підсумував журналіст.
Катастрофічна нестача техніки змушує окупантів створювати бойову техніку буквально з усього, що є під рукою. Однак іноді в якості бронетехніки використовують цивільний транспорт, наприклад, інкасаторський броньовик International 4700 Armored Truck, чиє...
На Закарпатті розробили дрон "Горгона" - бомбер, який здатен нести до п'яти кілограмів вибухівки, знищувати ворожу техніку, бліндажі та живу силу. Про це в коментарі Укрінформу розповів керівник проєкту виробництва дронів «Рій» в Ужгороді Володимир Сур...