Обшуки в десятьох місцях: У Фінляндії - велика спецоперація проти компанії, ймовірно пов’язаної з росіянами

У ході операції конфіскували матеріали та допитали сімох людей, з яких двох затримали.

У Фінляндії почали спецоперацію проти фірми росіян. Ілюстрація: УНІАН.

Влада Фінляндії у суботу почала масштабну поліцейську операцію, в ході якої пройшли обшуки у зареєстрованій у Фінляндії компанії, підозрюваної у відмиванні грошей. Як повідомляє Yle, в спецоперації у архіпелазі Турку і регіоні Варсінай-Суомі взяли участь понад сто представників правоохоронних органів, передають Патріоти України.

В ході операції поліцейські обшукали будинки, а також офіси зареєстрованої в Фінляндії компанії, власники якої перебувають в іншій країні Євросоюзу. Обшуки проходили приблизно в десятьох місцях. Поліція не розкриває назву компанії, проте за даними фінських ЗМІ це компанія Airiston Helmi.

Центральна кримінальна поліція підозрює, що фірма займалася відмиванням грошей в особливо великих масштабах, а також використовувала для роботи нелегалів. Фірма могла провести фінансові махінації на кілька мільйонів євро.

В операції кримінальній поліції допомагав береговий патруль і поліцейська служба регіону Варсінайс-Суомі. Над територією поширили заборону на польоти. У ході операції конфіскували матеріали та допитали сімох людей, з яких двох затримали. Серед допитаних - громадяни декількох країн. Вранці в неділю поліція повідомила ще про одне затримання.

Раніше цього року фінські ЗМІ повідомили про те, що компанія, пов'язана з росіянами, мала проблеми з фінською владою. Вона надавала туристичні послуги із порушенням отриманого від фінської влади дозволу на будівництво. Поліція відмовилася підтвердити, чи велися обшуки саме у цій компанії.

Війна не закінчена: Фельгенгауер розшифрував криваве послання Кремля Зеленському

середа, 19 лютий 2020, 8:41

Бій під Золотим, що почався вранці вівторка 18 лютого, - це не наступ на Україну, а політичний тиск Кремля на президента Володимира Зеленського. Про це написав військовий аналітик Павло Фельгенгауер. На його думку, Москві могли не сподобається останні...

Хіти тижня. "Израиль не ждал доброго дядю из-за океана или мамку Меркель. Это пример для Украины", - Флінт

середа, 19 лютий 2020, 7:50

"Я не случайно поставил статью про Израиль и его 8-е по мощи место в мире. Прежде всего это пример для Украины. И сейчас я скажу то, что будет многим очень неприятно. Не желаете читать - милости просим, можете покинуть ленту. Но сказать это необходимо"...