Політолог пояснив невдалий "жарт" Путіна на адресу Керрі

Якщо намагатися зрозуміти пропозицію Путіна із засад фрейдистської психології, то він спроектував у побажання для Керрі свої власні потреби.

Джон Керрі та Володимир Путін. Фото:www.radiosvoboda.org

Пропозиція російського президента Володимира Путіна держсекретареві США Джону Керрі "відпочити і виспатися" під час їхніх переговорів було безтактовністю. Таку думку в ефірі Эха Москвы висловив російський політолог Станіслав Бєлковський, передають Патріоти України.

"Якщо розглядати це на першому рівні осягнення, то це просто мила нетактовність, яка буває настільки властивою російському президентові", - підкреслив він.

Політолог підкреслив, що якщо подивитися глибше, то це фрейдистська проекція, коли свої власні мотиви мовець інкримінує співрозмовнику.

"Ясно, що у Путіна проблеми зі сном. Це постійно прослизає в його риториці. На великій прес-конференції минулого року він поставив собі питання - скільки він спить, - ну, звідкись прийшло питання,"скільки ви спите"- ясно , що це питання Путін може задати тільки самому собі. Він відповів: 6 годин", - зазначив Бєлковський.

Путін через два місяці оголосить про нову "перемогу" в Україні: Піонтковський зробив прогноз щодо планів РФ

середа, 6 липень 2022, 0:34

Російський диктатор Путін вважає, що відхід ЗСУ з Лисичанська можна подати громадянам РФ як "перемогу". Мало того, путінській пропаганді вже вдалося це зробити, заявив російський публіцист Андрій Піонтковський. Свою думку він озвучив в ефірі 24 каналу,...

Нагородили якихось дивних халабуд: Як виглядає "площа ДНР" у Москві (фото)

середа, 6 липень 2022, 0:28

Підконтрольні ОРДО паблики показали, як зараз виглядає так звана "площа ДНР" у російській столиці Москві. Сама площа розташована у Пресненському районі міста, повідомляють Патріоти України.