Реформатору Лешеку Бальцеровичу, для того, щоб вирвати Польщу з убогості, в якій вона була на початку 90-х, довелося "шокувати" країну реформами, тому поляки мають до нього неоднозначне ставлення, як до будь-якого реформатора. Таку думку в прямому ефірі "Обозревателя" висловив фахівець з комунікацій Павло Юрковський, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Коментуючи слова міністра юстиції Польщі, а також генерального прокурора Збігнєва Зьобро, який жорстко розкритикував призначення Бальцеровича на пост представника президента України в Кабміні, він зазначив, що необхідно розібратися, з якою метою було зроблено подібну заяву.
"Питання в тому, як надійшла ця заява. Референдум в Нідерландах начебто теж організували самі голландці. Потім вуха з'явилися інші. Я б зараз не говорив про те, що було тоді. Будь-яка людина, яка впроваджує глобальну реформу, перехід з одного стану в інше, робить боляче. По суті, витягає людей з зони комфорту", - сказав він.
Як підкреслив Юрковський, роль Бальцеровича в становленні Польщі не можна недооцінювати.
"Роль Бальцеровича в Польщі я б оцінював по стану, який був на початку 90-х років і зараз. Тоді ми в Білорусі, знайшовши в гаражі мотор, якісь залізяки, або взявши вилки і ложки, їхали в Польщу, щоб все це поміняти на нормальні злоті і тоді вже щось купувати. Зараз, 25 років по тому, це зовсім інша країна, завдяки реформам Бальцеровича. Зрозуміло, що в той момент відношення до нього було не дуже хороше ... Але я чув і таке, що "Польща була б ж ** е ", якби не Бальцерович", -заявив Юрковський.
Як повідомлялося в ЗМІ, раніше Бальцерович заявляв, що в Україні проблеми не економічні, а політичні, так як парламент "блокує більшість урядових законів".
CNN з посиланням на джерела пише, що союзники Сполучених Штатів стурбовані "мирним планом" Дональда Трампа щодо України, який передбачає територіальні поступки, включно з Кримом, на користь Росії, передають Патріоти України. Мовник з посилання на неназ...
Деякі європейські посадовці побоюються, що розбіжності щодо одностороннього проєкту "мирної угоди" адміністрації Трампа, який передбачає визнання Сполученими Штатами Криму частиною Росії, підірвуть трансатлантичну безпеку і навіть зірвуть саміт НАТО на...