Путін вже нічого не вирішує, або З Днем народження, "фюрере"! "Цар" царює, але не править і молиться, щоб не "грохнули" свої - політолог

Режим Путіна не може вже вийти із самовбивчої політичної канви, з острахом спостерігаючи як тануть ресурси, підтримка народу та еліт. Осбливо турбують силовики. Однак їх "годувати" припинять у останню чергу.

Рівень довіри до Володимира Путіна серед росіян падає, і для цього не потрібні соцопитування. Однак Путін все одно продовжить воювати, тому що це вже від нього не залежить. Про це розповів директор соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко, повідомляють Патріоти України з посиланням на 24 канал.

"Росіяни думали, що Путін – стабільність надовго. Виявляється, що і за його влади може бути погіршення. І цей висновок прийшов одночасно в голову багатим москвичам і вбогим у провінціях Росії. А це поганий показник навіть для щасливого Путіна. Настає розчарування Путіним як вічним джерелом благодаті", – зазначає Небоженко.

За його словами, коли різні групи в російській владі почнуть конфліктувати та одна з них почне апелювати до населення, тоді росіяни вийдуть на вулицю. А поки Путін продовжить військові та інші підривні дії, тому що вони є непідконтрольними йому.

Воювати Путін все одно буде. Але це вже не з ним пов'язано. Коли Путін вторгся в Україну, його генерали відчули смак крові та грошей, зажадали нової війни. І Путін тепер є змушеним обґрунтовувати те, що відбувається, а не командувати. Він зараз говорить, що два полковника Боширов і Петров – просто цивільні особи, а кремлеботи не втручаються у діяльність Європи та США. Путіну доводиться говорити, що це не він. Але лідер так не може поводитися. Тому військові можуть піти на загострення. І це погано,
– наголосив Віктор Небоженко.

Водночас, політолог зауважив, що в Росії немає незалежної соціологічної структури. І падіння рівня довіри до Путіна пояснять погодними умовами та тимчасовим явищем. Соціологів викличуть в Кремль і до нового року знову будуть вражаючі цифри.

Нагадаємо, як повідомляє російський "Комерсант" з посиланням на результати опитувань "Левада-центру", рейтинг довіри росіян до Володимира Путіна знизився на 17% – тепер показник опустився до рівня 2013 року. Так, у 2017 році 75% опитаних росіян вважали, що Путін "цілком заслуговує" довіри. Натомість зараз таких – 58%.

"Найжорстокіша м'ясорубка з початку війни": Названо три причини наступу окупантів на Бахмут

вівторок, 6 грудень 2022, 6:56

Армія Росії під Бахмутом Донецької області потрапила у "м'ясорубку". В окупантів є три причини, щоб продовжувати наступальні дії на цьому напрямку, незважаючи на серйозні втрати. Про це розповів військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Петро Черник в е...

Запаси високоточних ракет у РФ впали до критичного рівня, проте є інша небезпека, - розвідка

вівторок, 6 грудень 2022, 6:39

Запаси високоточних ракет у Росії впали до критично низького рівня. Проте ворог має ще багато ракет С-300, які використовує для ударів по прифронтових містах. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов в ефірі загаль...