Путіна з макіяжем визнали екстремістом, - рішення Мін'юсту РФ

Зображення Путіна і Медвєдєва, у яких на обличчі макіяж, було опубліковано 7 травня 2014 року на сторінці користувача соціальної мережі "ВКонтакте" Олександра Цвєткова.

 В Росії відтюнінгували кремлівських карликів. Фото: ВКонтакте.

Мін'юст Росії вніс в список екстремістських матеріалів плакат із зображенням президента РФ Володимира Путіна, у якого на обличчі макіяж. Відповідне рішення, як уточнили в відомстві, 11 травня минулого року прийняв Центральний районний суд Твері, пишуть Патріоти України з посиланням на РБК.

Як пояснюється в оновленому Федеральному списку екстремістських матеріалів, зображення було опубліковано 7 травня 2014 року на сторінці користувача соціальної мережі "ВКонтакте" Олександра Цвєткова. На даний момент цей акаунт заблокований.

У схожого на Путіна чоловіка, як розповіли в Мін'юсті, на плакаті, що опинився в списку екстремістських матеріалів, були "нафарбовані вії і губи". Це, як уточнили в міністерстві, "за задумом автора/ авторів плаката, має служити натяком на нібито нестандартну сексуальну орієнтацію президента Росії".

У США оприлюднили проект рекордного оборонного держбюджету: Окремий пункт стосується безпосередньо України

середа, 7 грудень 2022, 9:25

Сенат Конгресу США погодив рекордний оборонний бюджет на 847,3 млрд. доларів, включаючи 800 млн. доларів на військову допомогу Україні. Про це свідчить оприлюднений проект оборонного бюджету США. "Нарощування допомоги Україні та НАТО. Проект розширює т...

Як повернути блиск золотим прикрасам: ТОП-2 простих способи, про які мало хто здогадується

середа, 7 грудень 2022, 8:54

Золоті прикраси одразу після покупки привертають до себе захоплені погляди через їхній блиск. Але постійно "купатися у променях" уваги оточуючих не вдасться, адже з часом будь-які прикраси можуть потускніти і втратити свій початковий блиск, передають П...