Рада ЄС ще на рік продовжила санкції проти Білорусі

Обмежувальні заходи включають ембарго на поставки зброї і заморожування активів, а також заборону на поїздки до країн ЄС окремим особам.

Ілюстрація:qha.com.ua

Європейський Союз на рік продовжив ряд обмежувальних заходів щодо Білорусі. Про це йдеться в прес-релізі Ради ЄС, передають Патріоти України.

"Рада постановила продовжити обмежувальні заходи щодо Білорусі ще на рік - до 28 лютого 2019 року. Ці заходи включають ембарго на поставки зброї і заморожування активів, а також заборону на поїздки чотирьом особам, внесеним до списку в зв'язку з нерозкритими зникненнями двох опозиційних політиків, одного бізнесмена і одного журналіста", - сказано в повідомленні.

Разом з цим Рада ЄС продовжила дозвіл на закупівлю Мінськом в європейських країнах біатлонного обладнання.

В Москві буде істерика? - Офіс президента України висунув шість умов для мирних переговорів з Росією

понеділок, 4 липень 2022, 0:03

Головна умова для мирних перемовин з РФ - припинення вогню. Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк висунув умови України для мирних переговорів з Росією. Про це він написав у Twitter.

"В НАТО готові перевести війну з Росією на якісно новий рівень - для початку силами ЗСУ", - Голобуцький

понеділок, 4 липень 2022, 0:00

"Офіційна заява МЗС РФ у відповідь на масовану "бавовну" на території Росії: "Робиться це, щоб підштовхнути нас до завдання ударів подібного роду у відповідь. А потім ще більше розкрутити антиросійську істерію. Ми досі утримуємось від таких кроків. Але...