Рада ЄС ще на рік продовжила санкції проти Білорусі

Обмежувальні заходи включають ембарго на поставки зброї і заморожування активів, а також заборону на поїздки до країн ЄС окремим особам.

Ілюстрація:qha.com.ua

Європейський Союз на рік продовжив ряд обмежувальних заходів щодо Білорусі. Про це йдеться в прес-релізі Ради ЄС, передають Патріоти України.

"Рада постановила продовжити обмежувальні заходи щодо Білорусі ще на рік - до 28 лютого 2019 року. Ці заходи включають ембарго на поставки зброї і заморожування активів, а також заборону на поїздки чотирьом особам, внесеним до списку в зв'язку з нерозкритими зникненнями двох опозиційних політиків, одного бізнесмена і одного журналіста", - сказано в повідомленні.

Разом з цим Рада ЄС продовжила дозвіл на закупівлю Мінськом в європейських країнах біатлонного обладнання.

СБУ затримала колаборантів під час спроби влаштуватися до держустанов (фото)

субота, 28 січень 2023, 15:43

Контррозвідка Служби безпеки України запобігла проникненню ворожих поплічників до місцевих органів державної влади у прикордонних регіонах України. Про це повідомляється на сайті спецслужби у суботу, 28 січня, передають Патріоти України.

Дрон СБУ закинув "гостинці" до окупантів, поки ті рили окоп: Ліквідованим ворогам він більше не знадобиться (відео)

субота, 28 січень 2023, 14:43

На східному фронті контррозвідники Служби безпеки України за допомогою ударних дронів ліквідували чотирьох російських окупантів та поранили щонайменше трьох. Про це повідомляє прес-служба СБУ, передають Патріоти України. "Наші специ продовжують "мінус...