"Росія - це Бангладеш з ракетами": Екс-держсекретар США різко висловилася про політику США

Мадлен Олбрайт: "Москва постійно провокує інші країни, а після виставляє себе ображеною".

Мадлен Олбрайт. Фото: kommersant.ru.

Колишній держсекретар США Мадлен Олбрайт охарактеризувала Росію як «Бангладеш з ракетами». Таку думку дипломат висловила в інтерв'ю австрійській газеті Diе Presse, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

На думку дипломата, Москва постійно провокує інші країни, а після виставляє себе ображеною. «Він [президент Росії Володимир Путін] хоче все контролювати і вважає, що всі змовилися проти Росії (...) У нього були погані карти, але він добре грав. В крайньому випадку, в короткостроковій перспективі. Я думаю, що його мета полягає в тому, щоб підірвати і розділити Євросоюз. Він хоче, щоб НАТО не втручалася в сферу його інтересів», - вважає вона.

Говорячи про ситуацію в Сирії, колишній керівник Держдепу заявила, що Росія почала антитерористичну кампанію для того, щоб відвернути увагу від конфлікту на сході України і приєднання Криму, а також заради посилення впливу на Близькому Сході.

«Його [Путіна] головна мета - показати могутність Росії. Але дозвольте зазначити, що у США немає ніяких проблем з Росією, поки вона не зайнята іншими країнами», - підкреслила Олбрайт.

Уподібнивши Росію «Бангладешу з ракетами», Олбрайт перефразувала знаменитий вислів федерального канцлера ФРН Гельмута Шмідта (1974-1982) про Радянський Союз. Політик іронічно назвав СРСР «Верхня Вольта з ракетами» (республіка Верхня Вольта в 1984 році була перейменована в Буркіна Фасо.

Мадлен Олбрайт займала пост американського держсекретаря з 1997 по 2001 рік. На цій посаді вона, зокрема, підтримувала посилення позицій НАТО, а також виступала за жорсткий курс Вашингтона у відносинах з іншими країнами.

Хіти тижня. "Перекрытие Украиной Северо-Крымского канала - самая эффективная, невоенная операция, проведенная с начала оккупации Крыма", - Сенченко

четвер, 18 липень 2019, 23:30

Кожен рік неоголошеної війни Росії проти України «абсолютно випадково» знаходяться персонажі, що піднімають, причому синхронно з окупантами, тему відновлення подачі дніпровської води в Крим. "Каждый раз эти инициативы сопровождаются слюнявыми манипуляц...

Зять Медведчука став бізнес-партнером великого російського забудовника, - журналісти програми "Схеми"

четвер, 18 липень 2019, 23:16

Capital Group – холдинг, який веде кілька амбітних будівельних проектів у самому центрі Москви. Зять лідера партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука Андрій Рюмін став бізнес-партнером родини Павла Тьо – голови ради директорів будівел...