"Росія - це Бангладеш з ракетами": Екс-держсекретар США різко висловилася про політику США

Мадлен Олбрайт: "Москва постійно провокує інші країни, а після виставляє себе ображеною".

Мадлен Олбрайт. Фото: kommersant.ru.

Колишній держсекретар США Мадлен Олбрайт охарактеризувала Росію як «Бангладеш з ракетами». Таку думку дипломат висловила в інтерв'ю австрійській газеті Diе Presse, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

На думку дипломата, Москва постійно провокує інші країни, а після виставляє себе ображеною. «Він [президент Росії Володимир Путін] хоче все контролювати і вважає, що всі змовилися проти Росії (...) У нього були погані карти, але він добре грав. В крайньому випадку, в короткостроковій перспективі. Я думаю, що його мета полягає в тому, щоб підірвати і розділити Євросоюз. Він хоче, щоб НАТО не втручалася в сферу його інтересів», - вважає вона.

Говорячи про ситуацію в Сирії, колишній керівник Держдепу заявила, що Росія почала антитерористичну кампанію для того, щоб відвернути увагу від конфлікту на сході України і приєднання Криму, а також заради посилення впливу на Близькому Сході.

«Його [Путіна] головна мета - показати могутність Росії. Але дозвольте зазначити, що у США немає ніяких проблем з Росією, поки вона не зайнята іншими країнами», - підкреслила Олбрайт.

Уподібнивши Росію «Бангладешу з ракетами», Олбрайт перефразувала знаменитий вислів федерального канцлера ФРН Гельмута Шмідта (1974-1982) про Радянський Союз. Політик іронічно назвав СРСР «Верхня Вольта з ракетами» (республіка Верхня Вольта в 1984 році була перейменована в Буркіна Фасо.

Мадлен Олбрайт займала пост американського держсекретаря з 1997 по 2001 рік. На цій посаді вона, зокрема, підтримувала посилення позицій НАТО, а також виступала за жорсткий курс Вашингтона у відносинах з іншими країнами.

Бідна Юля, або "Дєвочка" Мендель vs журналісти: Ветеран української журналістики подав до суду на речницю Зеленського

вівторок, 15 жовтень 2019, 23:12

Журналіст Данило Яневський подав до суду скаргу на слідчого, який відмовляється розглядати його заяву про протидію журналістській діяльності з боку речниці глави держави Юлії Мендель. Про це Яневський повідомив у Facebook, , зазначають Патріоти України...

Хіти тижня. "Формула Кондратюка": Відомий теледіяч озвучив свій рецепт щодо урегулювання конфлікту на Донбасі

вівторок, 15 жовтень 2019, 23:05

Всі інші формули щодо даного питання - від прохіндеїв від політики або неуків. Відомий продюсер Ігор Кондратюк, відомий своєю громадянською позицією, висловив на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук" свою думку щодо "формули Штайнмаєра". Патріоти Україн...