"Це величезний юридичний пласт роботи", - зазначила віце-прем'єр. За її словами, зараз Україна повинна максимально використовувати всі можливості.
"Якщо хочете, назвемо це тиском на Нідерланди в рамках їхньої відповідальності за ратифікаційні процедури. Вони повинні надати якусь заяву парламенту, яка б враховувала позицію 20% громадян Нідерландів (0,6% населення всього ЄС). Але разом з тим, це не повинно поставити під загрозу весь процес ратифікації, тому що це в першу чергу буде викликом для ЄС", - впевнена Климпуш-Цинцадзе.
Вона наголосила, що дискусія під час референдуму про ратифікацію була все ж не про Україну і не про угоду. "Переконана, що більшість тих, хто голосував на референдумі, угоду навіть не читали. Це було питання внутрішньої політики, дискусії між євроцентристами і євроскептиками в Нідерландах. Все, що ми можемо зробити зараз, - говорити з нашими партнерами (не тільки з Нідерландами) і відстоювати свою позицію ", - підсумувала віце-прем'єр.
Польський міністр закордонних справ Радослав Сікорський впевнений, що навіть за відсутності допомоги від США Україна спроможна тримати оборону до кінця цього року. До того ж європейська підтримка буде продовжуватись. Про це він заявив в інтерв'ю CNN, п...
Служба безпеки України знайшла ефективну протидію розвідувальним російським дронам - Zala, Supercam, Orlan та Lancet. Тож тепер російські безпілотники вартістю по 100 тис. дол. США можуть знищувати українські FPV-дрони, які коштують 700 дол. США. Пр...