"Це величезний юридичний пласт роботи", - зазначила віце-прем'єр. За її словами, зараз Україна повинна максимально використовувати всі можливості.
"Якщо хочете, назвемо це тиском на Нідерланди в рамках їхньої відповідальності за ратифікаційні процедури. Вони повинні надати якусь заяву парламенту, яка б враховувала позицію 20% громадян Нідерландів (0,6% населення всього ЄС). Але разом з тим, це не повинно поставити під загрозу весь процес ратифікації, тому що це в першу чергу буде викликом для ЄС", - впевнена Климпуш-Цинцадзе.
Вона наголосила, що дискусія під час референдуму про ратифікацію була все ж не про Україну і не про угоду. "Переконана, що більшість тих, хто голосував на референдумі, угоду навіть не читали. Це було питання внутрішньої політики, дискусії між євроцентристами і євроскептиками в Нідерландах. Все, що ми можемо зробити зараз, - говорити з нашими партнерами (не тільки з Нідерландами) і відстоювати свою позицію ", - підсумувала віце-прем'єр.
Заступник глави Радбезу РФ Дмитро Медведєв вибухнув черговими погрозами Україні та Заходу через затвердження Європейським Союзом 18-го пакета санкцій проти країни-агресора. Він закликав росіян ненавидіти європейців, пообіцявши, що економіка РФ нібито "...
Мер Києва Віталій Кличко 16 липня отримав 7,47 млн грн роялті за участь у створенні документального фільму про історію братів Кличків під час війни в Україні. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на декларацію міського голови. У документі...