Сім'я зятя Путіна увійшла до списку найбагатших кланів Росії, - Forbes

Капітал 66-річного співвласника банку "Росія" Миколи Шамалова оцінюють в 100 мільйонів доларів, а його син Кирило, який одружений з Катериною Тихоновою, нещодавно став доларовим мільярдером.

Кирило Шамалов став доларовим мільярдером. Фото: stringer-news.com.

Сім'я Шамалових, яку пов'язують з президентом РФ Володимиром Путіним, вперше потрапила до рейтингу найбагатших кланів Росії за версією Forbes, з сукупним статком в 2,4 млрд доларів. Рейтинг "Найбагатші сімейні клани Росії - 2016" Forbes опублікував у четвер, 25 серпня, повідомляють Патріоти України.

Статки 66-річного співвласника банку "Росія" Миколи Шамалова Forbes оцінює в 100 млн доларів. А статки його сина - 34-річного Кирила Шамалова - в 2,3 млрд доларів.

У рейтингу Шамалови зайняли четверте місце, поступившись сімейним династіям Гуцерієвих, Ротенбергів і Ананьєвих.

Член кооперативу "Озеро" Микола Шамалов вважається другом президента Володимира Путіна і в 2014 році потрапив під санкції США і країн Заходу через анексію Криму Росією. Основа статків Шамалова-старшого - пакет акцій банк "Росія" в розмірі 10,2%.

Його молодший син Кирило одружений на Катерині Тихоновій, яку джерела Bloomberg і Reuters називають дочкою Путіна. Про їхнє весілля в грудні 2015 року розповіло агентство Reuters.

У березні 2016 року Шамалов-молодший вперше потрапив до рейтингу найбагатших бізнесменів Росії зі статком 1,2 млрд доларів. Він став наймолодшим учасником рейтингу.

Шамалов-молодший має частку в 21,3% в нафтохімічній компанії "Сибур". З моменту складання рейтингу мільярдерів капіталізація компанії зросла на 40%.

У зв'язку з цим статки Кирила Шамалова на дату складання рейтингу найбагатших сімей Росії 2016 року збільшились на 1,1 млрд доларів і оцінюються в 2,3 млрд доларів.

Можливий мокрий сніг: Діденко попередила про погіршення погоди в Україні і розповіла, де буде найхолодніше

четвер, 18 квітень 2024, 16:30

Дощовий циклон та атмосферні фронти почнуть зсуватися з території України у п'ятницю, 19 квітня. Втім у західних та північних областях все ще можливі опади. Про це повідомляє синоптикиня Наталка Діденко, передають Патріоти України. За прогнозами Діденк...

Зеленський заявив, що в квітні промисловість вперше виробить одразу 10 САУ "Богдана"

четвер, 18 квітень 2024, 15:56

У квітні українська промисловість уперше видасть десять самохідних артилерійських установок (САУ) "Богдана". У наступних місяцях очікується ще більша кількість, передають Патріоти України. з посиланням на Telegram-канал президента України Володимира Зе...