"Судді, пам'ятайте, влада - не вічна!": Активісти "Національного корпусу" приїхали до голови Солом'янського суду (відео)

Людмилу Шереметьєву попросили прибути до суду на робоче місце, щоб розблокувати судове засідання щодо голови ДФС Насірова.

Активісти "Національного корпусу" приїхали додому до голови Солом'янського суду Людмили Шереметьєвої та звернулись з закликом прибути на робоче місце для розблокування судового засідання щодо глави ДФС Романа Насірова. Про це "Національний корпус" повідомив на сторінці своєї групи у Facebook, інформують Патріоти України.

За словами активістів, з Людмилою Шереметьєвою вдалось поспілкувалися через закриті двері квартири. На пропозицію прибути до суду Шереметьєва не дала згоди, і зазначила, що викличе поліцію.

Частина представників Нацкорпусу залишається біля її будинку.

"Вона вдома. Ми переказали їй прохання прибути до суду. Готові забезпечити їй транспортування до суду," – повідомили активісти.

Аншлаги Кобзона тривають 15-ту добу поспіль: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 28 травня

вівторок, 28 травень 2024, 7:56

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 28.05.24 орієнтовно склали:

Експерт пояснив, чи може візит Путіна в Мінськ відновити обстріли по Україні з території Білорусі

вівторок, 28 травень 2024, 7:50

Державі-агресорові Росії було б вигідно затягнути збройні сили Білорусі у пряму участь у війні проти України. Однак у цьому не зацікавлений т.зв. президент РБ Олександр Лукашенко. Відповідну думку висловив військовий експерт Павло Лакійчук, керівник пр...