"Это он все замутил!": У Держдумі подали в суд на Мутка, вимагаючи його відставки

Представник КПРФ у Держдумі через суд просить зобов'язати віце-прем'єра також вибачитися перед росіянами "за приниження честі і гідності країни".

Віталій Мутко. Фото:ysia.ru

Перший заступник голови комітету Держдуми у справах національностей Валерій Рашкін, що представляє КПРФ, подав позов до Савеловського суду Москви до віце-прем'єра РФ Віталія Мутко. Про це пише РБК з посиланням на копію позовної заяви, зазначають Патріоти України.

Видання зазначає, що Рашкін "обурений і вражений" подіями, що відбулися на засіданні виконкому Міжнародного олімпійського комітету (МОК), який усунув збірну Росії від участі в Олімпійських іграх в Пхенчхані в 2018 році.

Депутат вважає, що Мутко не впорався зі своїми посадовими обов'язками. "Через невідповідність займаній посаді одного чиновника Російська Федерація піддана безпрецедентному приниженню і ганьбі, підірваний імідж країни і російського спорту, постраждали спортсмени, які все життя йшли до участі в Олімпіаді", - йдеться в позові.

Рашкін звинуватив Мутка в нездатності "відвоювати можливість" участі збірної в Олімпіаді. Депутат через суд просить зобов'язати віце-прем'єра піти у відставку, а також вибачитися перед росіянами "за приниження честі і гідності країни".

Як раніше повідомлялося, МОК довічно заборонив віце-прем'єру Віталію Мутко відвідувати Олімпіади.

Тим часом, сам Мутко вже встиг відзначитися у своєму Twitter оригінальними заявами, облаявши МОК і особисто його президента - Томаса Баха.

"На этой неделе также мы обязательно узнаем вердикт присяжных по делу Манафорта", - Олег Пономар

понеділок, 20 серпень 2018, 8:43

"Конечно, военный парад в Киеве на День независимости Украины. Наша армия и наши военные - наша гордость, наша любовь, наша защита. Будем смотреть парад, будем поддерживать нашу новую армию новой Украины, будем наблюдать как плющит от парада врагов. На...

"Мутная византийщина, или Как повлияет ссора турков с Вашингтоном на украинский Томос", - блогер

понеділок, 20 серпень 2018, 8:08

"Еще вчера казалось, что визит патриарха Кирилла на Фанар в преддверие Синаксиса Константинопольской церкви, на котором, скорее всего, будет обсуждаться судьба украинской церкви, что бы он ни вез - условия капитуляции или ультиматум - это жест отчаяния...