
Зокрема, заявляється, що в "тимчасово непідконтрольному "ДНР" Слов'янську" встановили 108 тренажерів на відкритому повітрі, і тепер "майбутні мешканці Донецької народної республіки" зможуть безкоштовно займатися спортом на відкритому повітрі".
Також заявляється, що "коли Слов'янськ повернеться до складу "ДНР", то у наших громадян буде більше місць для тренувань і проведення спортивних заходів".

Цей відеосюжет прокоментував журналіст Антон Швець.

В окупованій Євпаторії фіксують панічні настрої серед місцевих жителів на тлі гострого дефіциту пального та різкого зростання цін, передають Патріоти України. Про це повідомляють активісти руху “Жовта Стрічка”. За їхніми даними, на низці автозаправок п...
Десятки тисяч добровольців подали заявки на вступ до Бундесверу з початку року. У поточному році армія Німеччини отримала близько 38,5 тис. заявок на службу, що на 24% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Кількість нових призначень у німець...