Це ж треба так брехати! Пропагандисти Захарченка пробили дно сюжетом про Слов'янськ і "майбутніх мешканців "ДНР" (відео)

Чого вартує тільки фраза - "в тимчасово непідкотрольному "ДНР" Слов'янську....

Тренажери в Слов'янську. Скріншот.

Так званий "Перший республіканський телеканал", який віщає на підконтрольній бойовикам "ДНР" території Донбасу, опублікував досить несподіваний сюжет про встановлення тренажерів в Слов'янську. Відео розміщено на YouTube, передають Патріоти України з посиланням на Апостроф.

Зокрема, заявляється, що в "тимчасово непідконтрольному "ДНР" Слов'янську" встановили 108 тренажерів на відкритому повітрі, і тепер "майбутні мешканці Донецької народної республіки" зможуть безкоштовно займатися спортом на відкритому повітрі".

Також заявляється, що "коли Слов'янськ повернеться до складу "ДНР", то у наших громадян буде більше місць для тренувань і проведення спортивних заходів".

Цей відеосюжет прокоментував журналіст Антон Швець.

"Вже закінчуються чоловіки": На росТБ несподівано назвали війну "кошмаром" і розмріялися про її закінчення

вівторок, 6 червень 2023, 16:22

Традиційний гість популярного в Росії пропагандистського телешоу "Місце зустрічі" Борис Надєждін знову здивував глядачів із промитими мізками оглушливою заявою. За словами експерта, розв'язана Кремлем "спецоперація" в Україні призвела до того, що в час...

Генерал-лейтенант сказав, чи зашкодить підрив Каховської дамби контрнаступу ЗСУ

вівторок, 6 червень 2023, 15:57

Військове командування України передбачало можливі дії російських окупантів щодо підриву Каховської ГЕС в Херсонській області, робило відповідні розрахунки, тому такі дії ворога не зашкодять наступу Сил оборони України, передають Патріоти України. Про ...