У касці і бронежилеті: Екс-нардепа Шепелєва привезли до суду (фото)

Сьогодні колишньому народному обранцю повинні обрати запобіжний захід за іншою підозрою - за фактом вбивства банкіра Сергія Кириченка у 2003 році.

Олександр Шепелєв. Фото:ТСН

Екс-нардепа Олександра Шепелєва, у якого після затримання виявилися зламаними щелепа і ніс, привезли на засідання Оболонського суду Києва в касці і бронежилеті. Про це повідомляє ТСН, передають Патріоти України.

Згідно з повідомленням, сьогодні Шепелєву мають обрати запобіжний захід за іншою підозрою - за фактом вбивства банкіра Сергія Кириченка в 2003 році.

За інформацією видання, цю справу починали розслідувати заочно, поки Шепелєв переховувався в Росії, проте зараз, при наявності підозрюваного, слідство почнеться знову.

Сьогодні в суді захист Шепелєва заявила клопотання про розгляд справи судом присяжних. Судді пішли до нарадчої кімнати.

Почему Россией управлять нетрудно, - Руденко

субота, 24 березень 2018, 15:08

Путин на очередной встрече с детьми на их недетский вопрос – тяжело ли управлять Россией ответил с детской прямотой – такой страной, как наша, ему не тяжело! А и впрямь, если присмотреться, то Путин прав на все сто! Путин на очередной встрече с детьми ...

Хіти тижня. Путіну і Ко ще буде непереливки: Історія зі Скрипалем лише починається - російський політолог

субота, 24 березень 2018, 14:40

Британська політика, зокрема й зовнішня, добре знає ціну словам. На відміну від пані Захарової та пана Лаврова. Адже ще є така річ, як репутація. Отруєння Скрипаля відбулося за допомогою дуже складної речовини, якої на кухні не звариш і якою потрібно в...