У касці і бронежилеті: Екс-нардепа Шепелєва привезли до суду (фото)

Сьогодні колишньому народному обранцю повинні обрати запобіжний захід за іншою підозрою - за фактом вбивства банкіра Сергія Кириченка у 2003 році.

Олександр Шепелєв. Фото:ТСН

Екс-нардепа Олександра Шепелєва, у якого після затримання виявилися зламаними щелепа і ніс, привезли на засідання Оболонського суду Києва в касці і бронежилеті. Про це повідомляє ТСН, передають Патріоти України.

Згідно з повідомленням, сьогодні Шепелєву мають обрати запобіжний захід за іншою підозрою - за фактом вбивства банкіра Сергія Кириченка в 2003 році.

За інформацією видання, цю справу починали розслідувати заочно, поки Шепелєв переховувався в Росії, проте зараз, при наявності підозрюваного, слідство почнеться знову.

Сьогодні в суді захист Шепелєва заявила клопотання про розгляд справи судом присяжних. Судді пішли до нарадчої кімнати.

"Самі себе відлучили від церкви": В УПЦ МП заявили, що ієрархи, які прибули на об'єднавчий собор, "перейшли в розкол"

субота, 15 грудень 2018, 18:05

Українська православна церква Московського патріархату виключить із диптиха канонічних єпископів ієрархів, які прибули на об'єднавчий собор щодо створення помісної Української православної церкви. Ієрархи Української православної церкви Московського па...

Собор обрав: Стало відомо, хто став Предстоятелем Православної церкви в Україні

субота, 15 грудень 2018, 17:50

Предстоятеля представив глава держави на Софіївській площі у столиці. Собор тривав 7 годин. Об'єднавчий собор обрав митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія (Думенка) на пост предстоятеля єдиної Української православної церкви, передають...