У касці і бронежилеті: Екс-нардепа Шепелєва привезли до суду (фото)

Сьогодні колишньому народному обранцю повинні обрати запобіжний захід за іншою підозрою - за фактом вбивства банкіра Сергія Кириченка у 2003 році.

Олександр Шепелєв. Фото:ТСН

Екс-нардепа Олександра Шепелєва, у якого після затримання виявилися зламаними щелепа і ніс, привезли на засідання Оболонського суду Києва в касці і бронежилеті. Про це повідомляє ТСН, передають Патріоти України.

Згідно з повідомленням, сьогодні Шепелєву мають обрати запобіжний захід за іншою підозрою - за фактом вбивства банкіра Сергія Кириченка в 2003 році.

За інформацією видання, цю справу починали розслідувати заочно, поки Шепелєв переховувався в Росії, проте зараз, при наявності підозрюваного, слідство почнеться знову.

Сьогодні в суді захист Шепелєва заявила клопотання про розгляд справи судом присяжних. Судді пішли до нарадчої кімнати.

Хіти тижня. "Отравление Скрипалей, или Тайна солсберийской проститутки", - блогер

середа, 19 вересень 2018, 3:00

"Простая английская проститутка, загадочно посетившая номер анаболических геев Петрова и Боширова в Солсбери, спутала все карты британской военщине, пытавшейся вылепить из суровых русских парней, приехавших в Англию оттянуть друг друга по полной, каких...

Хіти тижня. Таких зухвалих провокацій тут ще не бачили. День за днем Росія підсилює напругу: "Гюрзи", "Кентави", "Джмілі", "Айленди", данські міні-корвети. Як і чим боронитиме Україна свій Азов

середа, 19 вересень 2018, 1:00

Наразі Україна може зупинити агресію з моря лише силами берегової охорони. Щоб запобігти висадці десантів від рідних берегів треба багато попрацювати, особливо в Азовському морі, де агресор вже має близько 40 бойових одиниць. Однак процес розпочався.