У Харкові в 2014-му "беркутівці" і міліція не приховували своїх проросійських настроїв: "Ягуар" розкриває таємниці спецоперації

7-8 квітня виповнюється третя річниця від дня, коли бійці вінницького «Ягуару», що дислокується у Калинівці, за п’ять хвилин без жертв та пострілів звільнили приміщення Харківської ОДА.

Харківська ОДА. 2014 рік. Фото: 33 канал.

Під час спецоперації зі звільнення Харківської облдержадміністрації навесні 2014 року від сепаратистів бійці місцевого "Беркута" і співробітники міліції зізнавалися, що готові були пустити в адміністративні будівлі "представників Росії". Про це в інтерв'ю виданню Veжа розповіли бійці колишнього спецпідрозділу МВС "Ягуар", які і звільняли Харківську ОДА, передають Патріоти України.

За словами бійців, в ніч на 8 квітня 2014 року ці фірми мали штурмувати захоплений будинок разом зі спецпідрозділом ГРУ Збройних сил України, які прибули до Харківського аеропорту, з важким озброєнням, але брати участь в спецоперації без пояснень відмовилися.

В результаті "Ягуар" провів спецоперацію своїми силами, за 5 хвилин без єдиного пострілу вивівши всіх сепаратистів з адмінбудівлі.

"Там був ще харківський "Беркут", і від них в нашу сторону були тільки погрози. Головне нарікання -"навіщо ми тут?". Хоча ми фактично виконували їх роботу. Обіцяли нам, що ми звідти "не виїдемо". Вони нібито" були з народом", - говорили, що якщо люди "захочуть в адміністрацію - ми їх пустимо і перешкоджати не будемо". На другий день, після свого роду переговорів, погрози припинилися", - розповів один з "ягуарівців" Михайло Дідик.

За його словами, спецназівцям довелося охороняти приміщення до 22 квітня разом з "беркутівцями" та місцевою міліцією, які не приховували своїх проросійських настроїв.

"Співробітники міліції говорили, що навіть якби сюди прийшли "представники Росії", вони їх би теж пустили. А у деяких були брати на кордоні, вони говорили, що ті росіян теж пропустять. Але це були розмови. Ми ж робили свою роботу, показали, що можна тримати позицію і протистояти проявам сепаратизму", - підкреслив Дідик.

Союзники пообіцяли передати Україні наразі 321 важкий танк – посол у Франції

субота, 28 січень 2023, 2:08

При цьому дипломат не розкрив номенклатуру, хоча зрозуміло, що більше сотні складають танки сучасні натівських стандартів. Посол України у Франції Вадим Омельченко стверджує, що західні країни загалом пообіцяли надати Києву 321 важкий танк. Про це висо...

Корупція тиловиків Міноборони лише знаряддя в руках ворога? - Росія готує ІПСО проти Резнікова, Єрмака та високопосадових силовиків – ГУР

субота, 28 січень 2023, 1:59

Російські спецслужби готують широку інформаційно-психологічну спецоперацію з дискредитації воєнно-політичного керівництва України. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони у Telegram. ГУР дізналося, що, зокрема, дискредитаційна кампанія...