Уряд Молдови встромив чергового "ножа у спину" "рускому міру"

Міністри схвалили доповнення преамбули і першої статті Конституції положеннями про європейський шлях Молдови, а також включення в Конституцію нової статті, в якій європейська інтеграція оголошується стратегічною метою розвитку країни.

Ілюстрація:Укрінформ

Уряд Молдови підтримав внесення до Конституції пункту про європейські прагнення країни. Про це йдеться у повідомленні на сайті уряду Молдови, передають Патріоти України з посиланням на Європейську правду.

"Кабінет міністрів сьогодні висловив позитивну думку щодо законодавчої ініціативи про доповнення Конституції шляхом висвітлення євроінтеграційних прагнень країни та сприяння орієнтації Республіки Молдова на європейський демократичний вартісний простір" - йдеться у повідомленні.

Міністри схвалили доповнення преамбули і першої статті основного закону положеннями про європейський шлях Молдови, а також включення в Конституцію нової статті, в якій європейська інтеграція оголошується стратегічною метою розвитку країни.

Ініціатива про внесення євроінтеграції в Конституцію надійшла восени минулого року від депутатів парламенту від Демократичної партії. Необхідність змінити Основний закон вони аргументували Декларацією про незалежність Молдови, Угодою про асоціацію з ЄС і рішенням Конституційного суду від 9 жовтня 2014 року, в якому суд оголосив курс на євроінтеграцію визначальним елементом конституційної ідентичності Молдови.

У грудні проект поправок схвалив Конституційний суд.

Третя світова війна, загибель соцмереж і розпад Євросоюзу: Сорос дав лякаючий прогноз для світу

понеділок, 27 січень 2020, 7:59

"Джордж Сорос, которого самого в мире небезосновательно считают инициатором многих финансовых и политических кризисов, опубликовал статью "Европа, пожалуйста, проснись", в которой предрек распад Евросоюза по примеру СССР", - йдеться у популярному блозі...

"Путін вирішив впроваджувати план "Б", оскільки від України йому одні витрати", - Карін про нові загрози від Кремля

понеділок, 27 січень 2020, 6:27

Звільнення Владислава Суркова, який планував "заморозити" конфлікт на Донбасі, означає, що Кремль намагатиметься повернути окуповані території Україні. Перестановки в Кремлі приведуть до того, що грабувати Донбас та дестабілізувати ситуацію в країні бу...