Уряд Молдови встромив чергового "ножа у спину" "рускому міру"

Міністри схвалили доповнення преамбули і першої статті Конституції положеннями про європейський шлях Молдови, а також включення в Конституцію нової статті, в якій європейська інтеграція оголошується стратегічною метою розвитку країни.

Ілюстрація:Укрінформ

Уряд Молдови підтримав внесення до Конституції пункту про європейські прагнення країни. Про це йдеться у повідомленні на сайті уряду Молдови, передають Патріоти України з посиланням на Європейську правду.

"Кабінет міністрів сьогодні висловив позитивну думку щодо законодавчої ініціативи про доповнення Конституції шляхом висвітлення євроінтеграційних прагнень країни та сприяння орієнтації Республіки Молдова на європейський демократичний вартісний простір" - йдеться у повідомленні.

Міністри схвалили доповнення преамбули і першої статті основного закону положеннями про європейський шлях Молдови, а також включення в Конституцію нової статті, в якій європейська інтеграція оголошується стратегічною метою розвитку країни.

Ініціатива про внесення євроінтеграції в Конституцію надійшла восени минулого року від депутатів парламенту від Демократичної партії. Необхідність змінити Основний закон вони аргументували Декларацією про незалежність Молдови, Угодою про асоціацію з ЄС і рішенням Конституційного суду від 9 жовтня 2014 року, в якому суд оголосив курс на євроінтеграцію визначальним елементом конституційної ідентичності Молдови.

У грудні проект поправок схвалив Конституційний суд.

З архіву ПУ. "Бизнесу п*дец без меня, жена плачет, каждый день говорит, что меня посадят": У мережу злили скандальну переписку нардепа Тищенка (фото)

четвер, 26 листопад 2020, 14:00

"Слуга" попався на гачок пранкеру, і вилив тому усю душу, як на допиті генпрокурору. "В распоряжении "Страны" оказалась переписка пранкера Джокера от имени генпрокурора Руслана Рябошапки с нардепом Николаем Тищенко - о ситуации внутри фракции, о его пр...

Російські медики були безсилі: Головного засекреченого підводника РФ вбив коронавірус

четвер, 26 листопад 2020, 13:30

Олексій Бурілічев помер 25 листопада в Москві, йому було 62 роки. З жовтня 2005 року і до кінця життя він очолював головне управління глибоководних досліджень Міноборони Росії - один з найбільш засекречених підрозділів російської армії.