Уряд Молдови встромив чергового "ножа у спину" "рускому міру"

Міністри схвалили доповнення преамбули і першої статті Конституції положеннями про європейський шлях Молдови, а також включення в Конституцію нової статті, в якій європейська інтеграція оголошується стратегічною метою розвитку країни.

Ілюстрація:Укрінформ

Уряд Молдови підтримав внесення до Конституції пункту про європейські прагнення країни. Про це йдеться у повідомленні на сайті уряду Молдови, передають Патріоти України з посиланням на Європейську правду.

"Кабінет міністрів сьогодні висловив позитивну думку щодо законодавчої ініціативи про доповнення Конституції шляхом висвітлення євроінтеграційних прагнень країни та сприяння орієнтації Республіки Молдова на європейський демократичний вартісний простір" - йдеться у повідомленні.

Міністри схвалили доповнення преамбули і першої статті основного закону положеннями про європейський шлях Молдови, а також включення в Конституцію нової статті, в якій європейська інтеграція оголошується стратегічною метою розвитку країни.

Ініціатива про внесення євроінтеграції в Конституцію надійшла восени минулого року від депутатів парламенту від Демократичної партії. Необхідність змінити Основний закон вони аргументували Декларацією про незалежність Молдови, Угодою про асоціацію з ЄС і рішенням Конституційного суду від 9 жовтня 2014 року, в якому суд оголосив курс на євроінтеграцію визначальним елементом конституційної ідентичності Молдови.

У грудні проект поправок схвалив Конституційний суд.

Кремлівський фюрер сподівався на інше: Білий дім заявив, що запуск нової ракети РФ не стримає доставку зброї Україні, як і погрози Путіна вдарити по постачальникам з НАТО

п’ятниця, 22 листопад 2024, 8:31

Промовистим індикатором впливу погроз Путіна вдарити по США, Великобританії та Франції за дозвіл запускати їхні ракети по території рф, стала реакція фінансових бірж Європи та США: Зростання ділової активності триває. На тлі атаки Росії балістичною рак...

Особлива любов до Путіна? Меркель пояснила, чому перешкоджала вступу України до НАТО

п’ятниця, 22 листопад 2024, 8:22

Колишній канцлер Німеччини Ангела Меркель під час свого перебування на посаді намагалася перешкодити прагненню України швидко приєднатися до НАТО, адже боялася військової відповіді з боку російського диктатора Володимира Путіна. Про це вона розповіла у...