В Білорусі вже чекають нациста Мільчакова і обіцяють "врахувати помилки України"

З'явилася інформація, що командир загону російських нацистів "Русич" Олексій Мільчаков переїхав до Білорусі, де збирається "тренувати" молодих білорусів.

Олексій Мільчаков. Фото: ex-Press.by.

У Білорусі будуть саботувати діяльність воїна конфлікту на Донбасі проти України - командира загону російських нацистів "Русич" Олексія Мільчакова, який переїхав у країну для проведення "військово-патріотичних" тренувань із молодими білорусами. Про це в коментарі "Обозревателю" сказав білоруський політик, прем'єр-міністр опозиційного об'єднання "Молодий фронт" Дмитро Дашкевич, передають Патріоти України.

"Тим паче, якщо він перетікає у фазу конкретної військової підготовки. Ми бачимо приклад України, яка довгий час закривала очі на всі ці міфічні створення терористичних "ДНР", які існували ще до кримських подій. А пізніше втілилися в такі криваві форми. Щоб до такого не доводити, то, звичайно, потрібно реагувати, наскільки дозволяють наші сили", - сказав Дашкевич.

За словами білоруського опозиціонера, якщо інформація про приїзд Мільчакова остаточно підтвердиться, то його об'єднання збирається саботувати діяльність російського терориста.

Зазначимо, що Мільчаков став відомий на всю Росію після того, як у 2012 році виклав в інтернет фото, де відрізає голову цуценяті та робить з нього шашлик, а також позує з прапором нацистської Німеччини.

Під час війни на Донбасі він відрізав вуха у вбитих українських солдатів, а також робив селфі на тлі згорілих трупів. Фото своїх "подвигів" Мільчаков викладав у соціальні мережі.

Росія спіймана на друку фальшивих грошей. Сторони нарощують військову допомогу своїм лівійським союзникам.

понеділок, 1 червень 2020, 0:40

Війна в Лівії та огляд подій на Близькому сході. Лівія: Лівійська армія досягла прогресу в районах старого міста та аеропорту на півдні Триполі. Нові відео боїв, зняті з БПЛА також стали доступні в мережі. Після виходу хафтарівських найманців на Вагнер...

Хіти тижня. "​Судя по всему, Россия с позором проиграла первую русско-турецкую войну современности", - Вадим Лукашевич

понеділок, 1 червень 2020, 0:35

"Судя по всему, Россия с позором проиграла первую русско-турецкую войну современности", - пише у своєму блозі Вадим Лукашевич, передають Патріоти України, і продовжує: