У ГПУ сподіваються, що газета "Вести" припинить вихід вже сьогодні

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що обшуки проходять в редакції видання, але підкреслив, що самі журналісти холдингу не обшукуються і не є фігурантами кримінального провадження..

ГПУ очікує припинення виходу газети "Вести" уже сьогодні. Фото: InfoResist.Генеральна прокуратура очікує припинення виходу щоденної газети "Вести" з п'ятниці, 14 липня. Про це на брифінгу сказав заступник генерального прокурора - головний військовий прокурор Анатолій Матіос, передають Патріоти України з посиланням на Українські Новини.

За його словами, фінансування медіа-холдингу "Вести" здійснюється з коштів, отриманих за надання в користування 1 тис. залізничних вагонів.

"Сподіваюся, що з сьогоднішнього дня 1 тис. вагонів, вартість яких становить близько 40 млн доларів, вже не будуть приносити дохід для безкоштовного розповсюдження такої красивої газети, як "Вести", та інших фейкових сайтів", - заявив Матіос.

Він підтвердив, що обшуки проходять в редакції видання, але підкреслив, що самі журналісти холдингу не обшукуються і не є фігурантами кримінального провадження.

Матіос і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков стверджує, що можливе припинення діяльності медіа-холдингу "Вести" не пов'язане з якимось журналістськими матеріалами, а виключно з непрозорою процедурою його фінансування.

Нагадаємо, раніше поліція бронетехнікою заблокувала ТРЦ "Гулівер".

Правоохоронці проводять 183 обшуку по справі проти колишнього міністра доходів і зборів Олександра Клименка в п'ятницю.

Хіти тижня. Коронавірус добиває? Рейтинг Зеленського після року президентства різко змінився

субота, 4 квітень 2020, 2:00

Володимира Зеленського підтримує все менше українців. Рейтинг президента, від початку каденції якого минув майже рік, тепер складає 46%, передають Патріоти України. 33% українців оцінюють його діяльність нейтрально, 21% — негативно. Для порівняння: у в...

Хіти тижня. "Кількість інфікованих новим короновірусом починає зростати. Тепер Україна пройде випробування правдою", - Портников

п’ятниця, 3 квітень 2020, 23:55

"І ще важливо, щоб вона не приховувала від громадян правду. Тільки правда дозволить громадянам з розумінням поставитися до нових заборон, які будуть запроваджуватися урядом і регіональною владою. Тільки правда дозволить змиритися з неминучими економічн...