"Вбивати українців і захоплювати нові території": Сенатор Маккейн пояснив, що стоїть за заявами про створення "Малоросії"

"Путін розраховує, що чим більше українців вб'ють його сили і його довірені особи, тим більше української території вони зможуть захопити", - наголосив Маккейн.

Джон Маккейн. Фото: ВВС.

Заява ватажка терористичної організації "Донецька народна республіка" ("ДНР") Олександра Захарченка про створення "Малоросії" на окупованих територіях Донбасу продемонструвала, що президент РФ Володимир Путін не прагне до миру в Україні. Про це на своєму сайті написав американський сенатор від штату Арізона Джон Маккейн, передають Патріоти України.

"Прагнення Володимира Путіна відновити Російську імперію зробило ще один крок вперед, коли підтримувані Росією сепаратисти (терористи. - Ред.) у Донецькій області оголосили незалежну "державу" і взяли ім'я царської епохи "Малоросія", - зазначив він.

Сенатор додав, що відповідальність за це "кричуще порушення" українського суверенітету лежить прямо на путінській Росії, від влади, фінансування і зброї якої повністю залежать бойовики на Донбасі.

"Це незаконне проголошення російської маріонеткової держави на сході України також посилює російські серійні порушення Мінських угод. Своєю агресивною поведінкою Росія продемонструвала, що вона не прагне до миру, якого покликані досягти Мінські угоди. Замість цього Володимир Путін розраховує, що чим більше українців вб'ють його сили і його довірені особи, тим більше української території вони зможуть захопити", - наголосив Маккейн.

"І чим більше Путін змушує Україну виділяти мізерні ресурси на війну, а не покращувати економіку, тим більше він може дестабілізувати уряд у Києві й перешкоджати Україні реалізувати своє євроатлантичне майбутнє", - резюмував він.

"Нехай звільняють, мені байдуже, відправили нас на м'ясо сюди": Окупант поскаржився матері, що хоче втекти з України (аудіо)

понеділок, 4 липень 2022, 17:10

Військовий окупаційних військ РФ попросив матір звернутися до прокуратури через неможливість отримати документи. Вони потрібні йому, щоби припинити участь у війні проти України, передають Патріоти України. Окупант також поскаржився, що командування ст...

Російський ВПК у кризі, але мікрочипи для ракет може поставити Казахстан та Грузія, - експерт

понеділок, 4 липень 2022, 16:40

Військовий експерт Олег Жданов прокоментував повідомлення про те, що приватні російські компанії можуть зобов'язати ремонтувати військову техніку - танки, БТР та інше - і відмовитися від такого держзамовлення, які дають МНС, ФСБ чи Росгвардія, вони не ...