
Посольство Росії направило ноту в МЗС Великої Британії після лондонської демонстрації. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на прес-службу посольства.
Російські дипломати направили ноту в МЗС Великої Британії, налякані сьогоднішньою акцією. "Вхід до Консульського відділу був завалений частинами від манекенів, а "протестувальники" прикували себе до входу до дипустанови. В результаті відвідувачі Посольства і співробітники дипмісії були позбавлені можливості доступу до будівлі. Була створена реальна загроза безпеці дипмісії на території Великобританії", - говориться у повідомленні.
Також в російському посольстві заявили, що одночасно були блоковані телефонні лінії зарубіжних установ - посольство було атаковано валом "порожніх" телефонних дзвінків. Нагадаємо, що сьогодні в Лондоні російське посольство закидали шматками манекенів – пластиковими кінцівками.
- Візіком карти. У Генштабі ЗСУ повідомили, що у ніч на 28 червня у окупованому Криму Сили оборони уразили залізничний міст у районі Ічок (колишній Ічківський, наразі Феодосійський район, - ПУ), який використовується окупантами для перекидання військ т...
У неділю, 28 червня, було виявлено без ознак життя командира 154-ї окремої механізованої бригади полковника Володимира Олександровича Кононнікова. Обставини смерті офіцера з’ясовуються. Про це повідомило ОК "Південь" на офіційній сторінці у Facebook, п...