
Посольство Росії направило ноту в МЗС Великої Британії після лондонської демонстрації. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на прес-службу посольства.
Російські дипломати направили ноту в МЗС Великої Британії, налякані сьогоднішньою акцією. "Вхід до Консульського відділу був завалений частинами від манекенів, а "протестувальники" прикували себе до входу до дипустанови. В результаті відвідувачі Посольства і співробітники дипмісії були позбавлені можливості доступу до будівлі. Була створена реальна загроза безпеці дипмісії на території Великобританії", - говориться у повідомленні.
Також в російському посольстві заявили, що одночасно були блоковані телефонні лінії зарубіжних установ - посольство було атаковано валом "порожніх" телефонних дзвінків. Нагадаємо, що сьогодні в Лондоні російське посольство закидали шматками манекенів – пластиковими кінцівками.
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...
Під час нічної атаки Росії на Київ 28 червня постраждала фармацевтична компанія "Дарниця". Про це повідомила член стратегічної ради "Дарниці" Катерина Загорій, передають Патріоти України. "З міркувань безпеки та до завершення роботи компетентних служб ...