Він може багатьох "взяти за штани": Нардеп пояснив, чому українські посадовці бояться Сторча, як аудитора НАБУ (відео)

Якщо Сторч отримає доступ до матеріалів НАБУ, то половину українського істеблішменту за американськими законами можна відправити у в'язницю у США, вважає Ігор Попов.

Роберт Сторч. Фото:https://hromadske.ua/

Кандидат на посаду аудитора НАБУ Сторч є знавцем американських законів про відмивання коштів і про іноземну корупцію. Про це у програмі "Про політику" з Сергієм Руденком на Еспресо.TV розповів народний депутат від фракції Радикальної партії Ігор Попов, передають Патріоти України.

"Пан Роберт Сторч володіє інструментарієм як можна застосувати два американські закони про відмивання коштів і про іноземну корупцію до нинішніх посадових осіб в Україні. Через це паніка. Тому що він може сказати, що, наприклад, ця людина проводила через американські рахунки кошти в американській валюті. Ці кошти відмивалися в акції американських компаній. Отже, цю людину за американськими законами можна вже оголошувати в розшук", - сказав Попов.

За його словами, якщо Сторч отримає доступ до матеріалів НАБУ, то половину українського істеблішменту за американськими законами можна відправити у в'язницю у США.

"Це емоційна реакція на ревізора, який може взяти за штани (корупціонерів — ред.)", - додав Попов.


Як повідомлялося раніше, Верховна Рада 21 березня відхилила обидві кандидатури незалежних аудиторів НАБУвідхилила обидві кандидатури незалежних аудиторів НАБУ, які пропонував антикорупційний комітет. Роберт Сторч набрав 178 голосів "за". Кандидатура Найджела Брауна набрала 202 голоси.

Як в найгірші часи Холодної війни: США закликають залишити Росію всіх своїх громадян, навіть журналістів

субота, 1 квітень 2023, 8:04

Координатор Ради національної безпеки зі стратегічних комунікацій Джон Кірбі закликав усіх громадян Штатів, у тому числі журналістів, які перебувають у Росії, залишити цю країну. Пряма мова: "Зараз не час для американців перебувати в Росії. Якщо ви зар...

"Я тут усіх перестріляю": Окупант заявив подрузі, що готовий на бунт, аби вирватися з України. Перехоплення

субота, 1 квітень 2023, 7:59

Один із російських окупантів, які беруть участь у війні проти України, поскаржився подрузі на відсутність відпусток. Він заявив, що готовий розстріляти тих, хто завадить йому поїхати додому до Росії, передають Патріоти України. "Отримую як командир під...