Все через Путіна: Стало відомо, чому голова МЗС Нідерландів подав у відставку

Раніше політик зізнався, що збрехав про те, що зустрічався з Путіним в 2006 році і начебто особисто чув, як той заявив, що розглядає Білорусь, Україну і Прибалтику як частину Великої Росії.

Халбе Зейлстра. Фото:DW

Міністр закордонних справ Нідерландів Халбе Зейлстра подав у відставку після того, як збрехав про те, що зустрічався з президентом Росії Володимиром Путіним у 2006 році. Про це повідомляє De Telegraaf, інформують Патріоти України.

"Нідерланди заслуговують міністра, який не викликає будь-яких сумнівів", - заявив він під час виступу перед палатою представників.

Раніше Зейлстра зізнався, що збрехав про те, що зустрічався з Путіним в 2006 році і особисто чув, як він заявив, що розглядає Білорусь, Україну і Прибалтику як частину Великої Росії.

При цьому колишній директор компанії Shell Йерун ван дер Вір повідомив, що він розповів міністру історію про зустріч з Путіним.

Що замислив Путін з Курилами і до чого тут Крим: Екс-депутат Держдуми дав пояснення

вівторок, 22 січень 2019, 17:55

Очільник Кремля Володимир Путін хоче, аби Японія допомогла йому послабити західні санкції. Заради цього він готовий пожертвувати двома з чотирьох підконтрольних Росії Курильських островів. Про це заявив російський опозиційний політик Ілля Пономарьов, п...

Від Харкова до Одеси: Названо головну помилку Путіна щодо України

вівторок, 22 січень 2019, 17:43

Війна з Росією, яку президент РФ Володимир Путін розпочав у 2014 році, допомогла українській нації згуртуватися. Таку думку висловив професор Українського католицького університету Ярослав Грицак, повідомляють Патріоти України. За його словами, Путін п...