Все через Путіна: Стало відомо, чому голова МЗС Нідерландів подав у відставку

Раніше політик зізнався, що збрехав про те, що зустрічався з Путіним в 2006 році і начебто особисто чув, як той заявив, що розглядає Білорусь, Україну і Прибалтику як частину Великої Росії.

Халбе Зейлстра. Фото:DW

Міністр закордонних справ Нідерландів Халбе Зейлстра подав у відставку після того, як збрехав про те, що зустрічався з президентом Росії Володимиром Путіним у 2006 році. Про це повідомляє De Telegraaf, інформують Патріоти України.

"Нідерланди заслуговують міністра, який не викликає будь-яких сумнівів", - заявив він під час виступу перед палатою представників.

Раніше Зейлстра зізнався, що збрехав про те, що зустрічався з Путіним в 2006 році і особисто чув, як він заявив, що розглядає Білорусь, Україну і Прибалтику як частину Великої Росії.

При цьому колишній директор компанії Shell Йерун ван дер Вір повідомив, що він розповів міністру історію про зустріч з Путіним.

Хіти тижня. "Лидер чешских коммунистов обвинил в подавлении "Пражской весны"... Украину и украинцев", - Портников

субота, 18 серпень 2018, 23:55

Дивує тільки те, що такі шалені висловлювання звучать в країні, яка 50 років тому пережила радянську окупацію. І що в цій країні партія колишніх колабораціоністів не просто має фракцію в парламенті, але є необхідним фактором для існування уряду. "70 ле...

​Бацька наразі практично інвалід і вже готується передати Білорусь у спадок сину – російські ЗМІ

субота, 18 серпень 2018, 21:48

Кремль дуже розраховує прибрати «братську країну» до рук, якщо не за правління Олександра Лукашенка, то принаймні за його наступника. Тому найменші натяки на пертурбації на владному Олімпі Мінська притягують пильну увагу Москви. Весь політичний бомонд ...