"Парламент Японії. Двопалатний. Більшість законів, що приймаються, внесені Урядом. 85-90% урядових законопроектів приймаються. Депутатських законопроектів стає законами лише третина", - пише у своєму блозі Олександр Черненко, повідомляють Патріоти України, і продовжує:
"Нижня палата представників призначає прем'єр-міністра і може відправити уряд у відставку. З іншого боку, прем'єр може розпустити нижню палату представників без особливих додаткових повноважень. Саме з цієї причини, починаючи з 1947 року, лише одне скликання пропрацювало всі передбачені 4 роки каденції.
Законопроекти готуються довго і ретельно, з залучення великої кількості експертиз. Головні дебати щодо законопроектів відбуваються на рівні комітетів. Голосування в залі - лише формальність.
Нижня палата голосує вставанням або, у випадку поіменного голосування, опусканням іменних карточок в скриньку. Верхня палата має електронну систему. За весь час був зафіксований єдиний випадок неперсонального голосування. Горе-депутат після цього склав повноваження.
Про матеріально-технічне забезпечення роботи депутатів писати не хочеться, щоб зайвий раз не розстроюватись. Єдина спільна річ, що єднає наші законодавчі органи - червоні килимові доріжки. Щоправда в японському парламенті їх загальна протяжність аж 4 кілометри. І тут відстаємо".
Запроваджені США санкції проти «Газпромбанку» ставлять під загрозу енергетичну безпеку деяких країн Центральної Європи. Про це заявив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто, повідомляють Патріоти України з посиланням на Bloomberg. За словами ...
Росія знайде способи розрахунків за газ після того, як США ввели санкції щодо Газпромбанку. Про це сказав речник Кремля Дмитро Пєсков, повідомляють Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ. "Варіанти будуть знайдені якісь. Повністю блокуючі захо...