Про це повідомив високопоставлений представник федерального уряду. «Наразі ми не можемо коментувати конкретні елементи законотворчості, але ми уважно стежимо за цим процесом», - сказав Френк Феннон, помічник держсекретаря по енергоресурсах, повідомляє «Голос Америки».
Першою на розгляді законодавців знаходиться рекомендаційна резолюція, в якій Конгрес висловлює неприйняття будівництва трубопроводу «Північний потік - 2", призначеного для доставки російського газу до Німеччини по дну Балтійського моря. Рішення по цій резолюції очікується вже на цьому тижні. «Ми очікуємо, що Конгрес прийме рішення з цього питання і тиск на російський енергетичний сектор в результаті буде тільки зростати», - сказав Феннон.
Західними партнерами «Газпрому» є німецькі компанії Uniper і Wintershall, англо-голландська група Royal Dutch Shell, французька Engie і австрійська OMV. Феннон закликав західних партнерів Росії вийти з цього підприємства.
За словами представника Держдепартаменту, «Північний потік - 2" є "інструментом, за допомогою якого Росія має намір посилити залежність країн - імпортерів енергоносіїв і здійснити на них примусовий вплив». У Вашингтоні вважають, що диверсифікація джерел енергії - ключ до збереження енергетичної незалежності Європи.
Дмитро Снєгирьов, військовий експерт, співголова ГІ "Права Справа" розповів, яку кількість військ росіяни не можуть перекинути на територію України через Курську та Білгородську операції Про це він розповів в етері Еспресо, передають Патріоти України. ...
Українські оператори дронів "вполювали" кілька систем ППО російських окупантів. Вартість втраченої росіянами техніки сягає близько 50 мільйонів доларів, передають Патріоти України щ посиланням на Сили безпілотних систем ЗСУ. Оператори 14-го окремого по...