Вже на цьому тижні: США збираються ухвалити нищівне рішення щодо будівництва "Північного потоку-2"

У Державному департаменті США назвали «Північний потік - 2" російським інструментом впливу на Європу. А Конгрес збирається ухвалити резолюцію, котра має підштовхнути Білий дім до рішучих дій

Схема газопровода "Северный поток – 2"

Конгрес США розглядає близько десяти законодавчих ініціатив, спрямованих проти енергетичного сектора Росії і її експортних можливостей, щоб скоротити залежність Європи від російської нафти і газу, зазначають Патріоти України.

Про це повідомив високопоставлений представник федерального уряду. «Наразі ми не можемо коментувати конкретні елементи законотворчості, але ми уважно стежимо за цим процесом», - сказав Френк Феннон, помічник держсекретаря по енергоресурсах, повідомляє «Голос Америки».

Першою на розгляді законодавців знаходиться рекомендаційна резолюція, в якій Конгрес висловлює неприйняття будівництва трубопроводу «Північний потік - 2", призначеного для доставки російського газу до Німеччини по дну Балтійського моря. Рішення по цій резолюції очікується вже на цьому тижні. «Ми очікуємо, що Конгрес прийме рішення з цього питання і тиск на російський енергетичний сектор в результаті буде тільки зростати», - сказав Феннон.

Західними партнерами «Газпрому» є німецькі компанії Uniper і Wintershall, англо-голландська група Royal Dutch Shell, французька Engie і австрійська OMV. Феннон закликав західних партнерів Росії вийти з цього підприємства.

За словами представника Держдепартаменту, «Північний потік - 2" є "інструментом, за допомогою якого Росія має намір посилити залежність країн - імпортерів енергоносіїв і здійснити на них примусовий вплив». У Вашингтоні вважають, що диверсифікація джерел енергії - ключ до збереження енергетичної незалежності Європи.

На концерт Кобзона різко впала кількість бажаючих: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 22 листопада

п’ятниця, 22 листопад 2024, 7:53

Як повідомив Генштаб ЗСУ., загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 22.11.24 орієнтовно склали:

Не дарма в Кремлі істерика: Удари ракетами ATACMS та Storm Shadow по РФ підвищують ставки у війні, - The Times

п’ятниця, 22 листопад 2024, 7:39

Дозвіл з боку США та Великої Британії для України застосовувати далекобійні ракети для атак по цілих у Росії – демонстрація зміни підходу до підтримки Києва в умовах затяжної війни. Цей крок створює серйозний виклик для російської оборони та підвищує с...