За звичаями "пітерського підворіття": Кремль формує команду топ-чиновників з представників кримінального світу

Москва підтримує призначення наркобарона Гафура Рахімова Президентом асоціації любительського боксу, незважаючи (а, можливо, завдяки) звинуваченню його спецслужбами США та ЄС.

Гафур Рахімов. Фото: Vesti.Ru.

Москва формує новий принцип кадрової політики, пише телеграм-канал «Незигарь». Для призначення на керівні посади стає обов'язковою участь в організованих злочинних угрупованнях, зазначають Патріоти України.

04 листопада 2018 року в Москві пройшов конгрес Всесвітньої асоціації любительського боксу. Пост президента міжнародної асоціації отримав наркобарон Гафур Рахімов (Гафур Чорний). Спецслужбами Євросоюзу і США Гафур Рахімов звинувачується в створенні і керівництві транснаціональним картелем з виробництва та транспортування наркотиків з Середньої Азії. Його діловим партнером є російський підприємець, який відсидів в Узбекистані за згвалтування, Алішер Усманов.
За свідченням колишнього керівника НОК Росії Леоніда Тягачева в 2007 році Гафур Рахімов хабарами і погрозами представникам НОКов азіатських країн переконав МОК віддати проведення олімпійських ігор 2014 року російському місту Сочі, за що був представлений секретним указом Президента РФ до державної нагороди.
Гафур Рахімов (Чорний) разом з іншими лідерами організованої злочинності включений в санкційні списки як член організації «братське коло», що здійснює поставки героїну в Росію і Європу. Москва підтримує призначення Гафура Рахімова Президентом асоціації любительського боксу беззастережно. Неприйняття нового глави світового боксу з боку МОК російські державні особи вже називають проявом "русофобії".

У Вовчанську затримали зрадника, який допомагав російським військовим захопити місто

п’ятниця, 30 вересень 2022, 14:49

У деокупованому Вовчанську правоохоронці затримали зрадника, який допомагав російським військовим захопити місто. Як повідомляє прес-центр Служба безпеки України, місцевий мешканець перебував у розшуку за державну зраду, передають Патріоти України. За ...

"Могилізація" РФ: Путін готовий "проковтнути" втрати в пів мільйона людей, - Жданов (відео)

п’ятниця, 30 вересень 2022, 14:38

Військовий експерт Олег Жданов вважає, що президент РФ Путін готовий "проковтнути" величезні втрати своїх військ в Україні. Кривавий диктатор настільки жадає перемоги, що буде тільки піднімати планку "допустимих втрат". Такою думкою Жданов поділився в ...