За звичаями "пітерського підворіття": Кремль формує команду топ-чиновників з представників кримінального світу

Москва підтримує призначення наркобарона Гафура Рахімова Президентом асоціації любительського боксу, незважаючи (а, можливо, завдяки) звинуваченню його спецслужбами США та ЄС.

Гафур Рахімов. Фото: Vesti.Ru.

Москва формує новий принцип кадрової політики, пише телеграм-канал «Незигарь». Для призначення на керівні посади стає обов'язковою участь в організованих злочинних угрупованнях, зазначають Патріоти України.

04 листопада 2018 року в Москві пройшов конгрес Всесвітньої асоціації любительського боксу. Пост президента міжнародної асоціації отримав наркобарон Гафур Рахімов (Гафур Чорний). Спецслужбами Євросоюзу і США Гафур Рахімов звинувачується в створенні і керівництві транснаціональним картелем з виробництва та транспортування наркотиків з Середньої Азії. Його діловим партнером є російський підприємець, який відсидів в Узбекистані за згвалтування, Алішер Усманов.
За свідченням колишнього керівника НОК Росії Леоніда Тягачева в 2007 році Гафур Рахімов хабарами і погрозами представникам НОКов азіатських країн переконав МОК віддати проведення олімпійських ігор 2014 року російському місту Сочі, за що був представлений секретним указом Президента РФ до державної нагороди.
Гафур Рахімов (Чорний) разом з іншими лідерами організованої злочинності включений в санкційні списки як член організації «братське коло», що здійснює поставки героїну в Росію і Європу. Москва підтримує призначення Гафура Рахімова Президентом асоціації любительського боксу беззастережно. Неприйняття нового глави світового боксу з боку МОК російські державні особи вже називають проявом "русофобії".

Хіти тижня. Візуальні попередження, про вогонь на враження виявились застарілими: Мережу вразило кладовище літаків і вертольотів під Запоріжжям (відео)

понеділок, 18 жовтень 2021, 3:00

Колись ретельно охороняєма військова частина стала базою-привидом в модерній Україні. Спочатку блогери боялися, що там є якась охорона, але обгороджування вже давно зламане і на покинутому місці крім радянської авіатехніки нікого немає. Кладовище літак...

"Путин стареет, рядом остался только сумасшедший Лукашенко": Професор Зубов розповів про головні проблеми кремлівської еліти (відео)

неділя, 17 жовтень 2021, 22:44

Режим президента Росії Володимира Путіна знаходиться в дуже незавидному положенні. Саме цим пояснюються закручування гайок усередині країни і зовнішньополітичні провокації на зразок хамській статті замголови Радбезу РФ Дмитра Медведєва про Україну. Так...