За звичаями "пітерського підворіття": Кремль формує команду топ-чиновників з представників кримінального світу

Москва підтримує призначення наркобарона Гафура Рахімова Президентом асоціації любительського боксу, незважаючи (а, можливо, завдяки) звинуваченню його спецслужбами США та ЄС.

Гафур Рахімов. Фото: Vesti.Ru.

Москва формує новий принцип кадрової політики, пише телеграм-канал «Незигарь». Для призначення на керівні посади стає обов'язковою участь в організованих злочинних угрупованнях, зазначають Патріоти України.

04 листопада 2018 року в Москві пройшов конгрес Всесвітньої асоціації любительського боксу. Пост президента міжнародної асоціації отримав наркобарон Гафур Рахімов (Гафур Чорний). Спецслужбами Євросоюзу і США Гафур Рахімов звинувачується в створенні і керівництві транснаціональним картелем з виробництва та транспортування наркотиків з Середньої Азії. Його діловим партнером є російський підприємець, який відсидів в Узбекистані за згвалтування, Алішер Усманов.
За свідченням колишнього керівника НОК Росії Леоніда Тягачева в 2007 році Гафур Рахімов хабарами і погрозами представникам НОКов азіатських країн переконав МОК віддати проведення олімпійських ігор 2014 року російському місту Сочі, за що був представлений секретним указом Президента РФ до державної нагороди.
Гафур Рахімов (Чорний) разом з іншими лідерами організованої злочинності включений в санкційні списки як член організації «братське коло», що здійснює поставки героїну в Росію і Європу. Москва підтримує призначення Гафура Рахімова Президентом асоціації любительського боксу беззастережно. Неприйняття нового глави світового боксу з боку МОК російські державні особи вже називають проявом "русофобії".

Оригінальна "реклама патріотизму": У РФ портрети ліквідованих в Україні військових розмістили у громадському туалеті (відео)

п’ятниця, 31 березень 2023, 11:45

У РФ запустили нову «патріотичну» акцію, щоби вшанувати пам’ять ліквідованих в Україні російських окупантів, повідомляють Патріоти України. Раніше фото таких «героїв» розміщували на шкільних партах, проте росіяни вирішили вийти на новий рівень абсурду,...

У окупантів великі проблеми: ЗСУ знищили щонаймеше 6 рідкісних радіолокаційних комплексів РФ, - британська розвідка

п’ятниця, 31 березень 2023, 10:30

Українські сили 23 березня оприлюднили футаж російського протибатарейного радара "ЗООПАРК-1М", який ліквідували в Донецькій зоні. Загалом, Росія втратила щонайменше шість радіолакційних комплексів і, ймовірно, лише дуже обмежена кількість залишилася в ...