Зняли ставленика з посади: політтехнолог пояснив емоційні заяви Москаля про власну відставку (відео)

Голові Закарпаття дуже не сподобалося звільнення Володимира Колесникова з посади голови обласної митниці.

Геннадій Москаль. Фото:zak.depo.ua

Геннадій Москаль зажадав звільнити його з посади голови Закарпатської ОДА через те, що з посади голови начальника обласної митниці зняли його ставленика Володимира Колесникова. Про це в ефірі телеканалу 112 Україна заявив політтехнолог Віктор Уколов, інформують Патріоти України.

"Я думаю, що це емоційний ексцес. До кінця дня стала відома інформація, що позавчора (4 травня. - ред.) через митницю пройшов ешелон лісу-кругляка за кордон і це був контрабандний ліс. І за це нібито, я не знаю точно, зняли нинішнього начальника Закарпатської митниці, а це людина близька до Геннадія Москаля", - сказав він.

"Саме ця людина кілька місяців тому зупинила потоки сигаретної контрабанди, а в цей раз зробила помилку. Це не означає, що він пропускав ешелон, але він відповідальний за це як начальник. Очевидно, це викликало дестабілізацію Геннадія Геннадійовича, який відомий своєю емоційністю", - зазначив Уколов.

Виступ Уколова на відео з 5:58 хв.

Офіційний Берлін заперечив наявність планів евакуації родин німецьких дипломатів з України, про що повідомили ЗМІ

субота, 22 січень 2022, 22:32

Міністерство закордонних справ Німеччини відреагувало на публікацію німецької газети Bild про плани Берліну евакуювати родичів дипломатів з України. У міністерстві заявили, що ця інформація не відповідає дійсності, повідомляють Патріоти України з посил...

МММщик сподівається на мир: Пушилін розповів, як працює "донецька" розвідка в Україні

субота, 22 січень 2022, 21:58

«Сейчас наша разведка работает, и мы понимаем: где, в каком месте скопление того или иного вооружения и предпринимаем соответствующие шаги. Мы, конечно, рассчитываем, что найдется возможность поймать тонкий баланс, чтобы не допустить развязывания полно...