Як повідомляють Патріоти України, докладна відповідь на звинуваченя міститься на офіційному сайті концерну.
Міф перший: "броня" Дозору-Б "погана"
"У бронемашині "Дозор-Б" використовується броня із польської сталі ARMSTAL-500, яка виготовляється Huta Stali Jakościowych S.A. у місті Сталева Воля. Вона відповідає всім нормам та сертифікатам (документ відкриється у новому вікні), при чому за стандартом Європейського Союзу. Саме ця сталь йде на бронемашини, які воюють у країнах-членах НАТО, наприклад, у бронемашині Rosomak", - заявили в концерні.
Міф другий: "броню для "Дозору-Б" закуповують у Росії"
"Сталь ARMSTAL-500 закуповується у Польщі, офіційно оформляється на митниці (документ відкриється у новому вікні), під час чого сплачуються мита та збори, вона проходить оцінку та перевірку", - наголосили в ДК.
Міф третій: "на заводі знайшли шматок сталі і віднесли на експертизу "Южмашу"
"ДП "ВО Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова", який також відомий за назвою "Южмаш", не проводив будь-яких експертиз сталі від будь-яких волонтерських організацій або окремих волонтерів. "Южмаш" у своїх лабораторіях взагалі не проводить дослідження для сторонніх осіб чи організацій. Про що йдеться у офіційному повідомленні (документ відкриється у новому вікні) від дніпровського підприємства", - інформує "Укроборонпром".
"До цього ж, офіційне походження металу, який нібито передавався до аналізу - "підібрали в одному із цехів". Чому саме цей шматок металу мав бути частиною бронеплити - ніхто пояснити так і не спромігся", - додали в ДК.
Міф четвертий: "не показують протокол обстрілу - значить усе погано"
""Укрооборонпром" не показує протоколи випробувань, які, до речі, проходили в Центральному науково-дослідному інституті озброєння та військової техніки Збройних сил України, через те, що в них міститься дані, від яких залежать життя бійців. У цих протоколах повністю описана яка зброя та кулі використовувались при тестових обстрілах, з якою швидкістю вони летіли, куди влучали. Отримавши ці дані, ворог буде знати про українську техніку все, що необхідно для її знищення. Саме через це "Укроборонром" не має права передавати інформацію з обмеженим доступом", - наголосили в концерні.
"Враховуючи те, що перша партія з "Дозорів-Б" вже перебуває у військах, і кожна машина від'їздила понад 1000 кілометрів, то всі необхідні випробування вона пройшла", - додали в ДК.
"ДК "Укроборонпром" просить не поширювати міфи та іншу неправдиву інформацію, брати до уваги те, що питання озброєння вимагають у першу чергу компетентного та зваженого підходу".
Росія вдарила 21 листопада по Дніпру балістичною ракетою зі складу нового ракетного комплексу "Кєдр". Про це повідомило Головне управління розвідки МОУ, передають Патріоти України. Підльотний час ракети з моменту запуску в Астраханській області до влуч...
Росія за допомогою комплектуючих, переданих Іраном, планує зібрати близько 900 одиниць дронів-камікадзе на місяць. Це втричі більше, ніж минулорічні показники. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна "До терору готові. Скільки Росія накопичила ракет та ...