9-річна дівчинка віддала усі гроші, подаровані на день народження, щоб купити військовим "смачної ковбаси" (фото)

Про маленьку волонтерку, яка не шкодує нічого для українських захисників, розповів Роман Доник.

Військовим від Іванни. Фото: Фейсбук.

Волонтер Роман Доник розповів на своїй сторінці в Фейсбуці про маленьку волонтерку, яка не шкодує нічого для військових, передають Патріоти України.

«Це конверт з дня народження дівчинки Іванки. Їй 9 років. У минулому році, за власні гроші, які їй подарували на день народження, вона, порадившись з батьками, купила коробку термогрілок для наших хлопців в АТО.

Цього року попросила відвезти військовим смачної ковбаси. Іванна знає багатьох військових. Її рідний дядько, пішов добровольцем. Після Іловайська і полону пішов на службу в ЗСУ.

Іванна знає, що її дядько і його друзі на фронті дуже люблять ковбасу і хоче, щоб бійцям в зону АТО привезли те, що вони люблять», - написав Доник.

Російська влада запевняє, що "все хорошо": У державному центрі РФ, де зберігається вірус Еболи, стався вибух

понеділок, 16 вересень 2019, 19:41

У російському державному науковому центрі «Вектор» зберігається одна з найповніших в світі колекцій вірусів, в тому числі лихоманки Ебола, лихоманки Марбурга, SARS, натуральної віспи та інших.​. У Росії в одному з корпусів новосибірського наукового цен...

Епоха бідності позаду: Гончарук розповів, на скільки збільшить прожитковий мінімум українців 2020 року

понеділок, 16 вересень 2019, 19:29

А зовсім гарно, обіцяє, буде через рік. Правда навесні і не таке обіцяли. Але реальна політика, то не передвиборчі балачки. Прожитковий мінімум з 1 січня 2020 року збільшиться на 162 гривні і становитиме 2027 гривень. В той же час Кабінет міністрів "ма...