9-річна дівчинка віддала усі гроші, подаровані на день народження, щоб купити військовим "смачної ковбаси" (фото)

Про маленьку волонтерку, яка не шкодує нічого для українських захисників, розповів Роман Доник.

Військовим від Іванни. Фото: Фейсбук.

Волонтер Роман Доник розповів на своїй сторінці в Фейсбуці про маленьку волонтерку, яка не шкодує нічого для військових, передають Патріоти України.

«Це конверт з дня народження дівчинки Іванки. Їй 9 років. У минулому році, за власні гроші, які їй подарували на день народження, вона, порадившись з батьками, купила коробку термогрілок для наших хлопців в АТО.

Цього року попросила відвезти військовим смачної ковбаси. Іванна знає багатьох військових. Її рідний дядько, пішов добровольцем. Після Іловайська і полону пішов на службу в ЗСУ.

Іванна знає, що її дядько і його друзі на фронті дуже люблять ковбасу і хоче, щоб бійцям в зону АТО привезли те, що вони люблять», - написав Доник.

Хіти тижня. Інакше користі буде мало: Лікар розповів, як правильно користуватись антисептиком для рук

понеділок, 6 квітень 2020, 4:00

Про тривалість дії дезінфекторів не пишуть на упаковках. Як відомо, спирт - це основна речовина, без якої не може обійтися жоден антисептик. Вони бувають у вигляді спрею, гелю, рідини - який саме ви оберете, різниці немає. Та найбільш ефективним буде т...

Хіти тижня. "На карантин мене ніхто не відправляв": Український ведучий по приїзду з Франції відмовився від ізоляції

понеділок, 6 квітень 2020, 3:00

Андрій Джеджула запевняє, що почувається добре і ніяких симптомів COVID-19 у нього немає. Український ведучий і шоумен Андрій Джеджула після повернення з Франції відмовився від самоізоляції, а замість цього вже наступного дня вийшов на роботу. Колеги т...