Смачна, соковита, ароматна домашня ковбаса стане родзинкою для свята або сімейної вечері. До того ж зроблена вона буде своїми руками з натуральних інгредієнтів, зазначають Патріоти України.
Вам знадобиться:
1 кг свинини,
5 зубчиків часнику,
5 ст. ложок сухих вершків,
1 ст. ложка солі,
1 ч. ложка цукру,
1 яйце,
мелений перець, сушені трави – за смаком.
Свинину промийте і подрібніть на м’ясорубці або у блендері до отримання однорідної маси. Додайте часник, сухі вершки, сіль, цукор. Змішайте все і ще раз подрібніть отриманий фарш.
Розбийте в фарш яйце, додайте мелений перець за смаком і добре вимісіть отриману масу руками, як тісто. Потім розстеліть на столі пергаментний папір і покладіть на нього фарш, сформувавши батон. Його довжина повинна відповідати розмірам вашої каструлі: ковбаса має повністю поміщатися в ємності.
Загорніть фарш у пергамент і міцно зав’яжіть нитками. У вас повинно вийти щось на зразок цукерки. Якщо зав’язати неміцно, то жир витече і ковбаса буде сухою.
Отриману заготовку загорніть у харчову фольгу, добре затиснувши хвостики. А з фаршу, що залишився, зробіть такі ж ковбаски.
У каструлю налийте воду і помістіть туди ковбаски. Ковбаса повинна повністю знаходитися у воді, тому на неї потрібно покласти гніт. Для цієї ролі підійде звичайна тарілка.
Варіть на повільному вогні 1,5 години. Зварену ковбасу дістаньте з води і залиште остигати до кімнатної температури, не розгортаючи.
Потім ковбасу покладіть у холодильник на ніч. А наступного дня зніміть пергамент і фольгу й обваляйте ковбасу в травах. Вибирайте такі сухі запашні трави, як орегано, розмарин, петрушка, кріп.
Домашня ковбаса зберігається у холодильнику в пергаменті 2 тижні. Вживати її можна як холодною, так і гарячою, попередньо обсмаживши.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...