Деякі господині примудряються навіть готувати про запас борщову заправку з капустою, і тоді взимку їм залишається тільки влити вміст банки в каструлю з бульйоном, картоплею і м'ясом та проварити.
Борщова заправка на зиму вже в самій назві приховує розшифровку свого призначення. Щоб без проблем і зайвої метушні можна було зварити борщ, тобі допоможе приготована заздалегідь борщова заправка на зиму, радять Патріоти України.
А якщо ти маєш свій город, на якому ростуть морква і буряк, то включаючи в заготовки на зиму борщову заправку, ти зможеш зберегти ці овочі до самих холодів. Деякі господині від зайвої старанності примудряються навіть готувати про запас борщову заправку з капустою, і тоді взимку їм залишається влити вміст банки в каструлю з бульйоном, картоплею і м'ясом - борщ готовий!
Борщова заправка на зиму - інгредієнти:
1 кг буряка,
1 кг моркви,
1 кг цибулі,
1 кг болгарського перцю,
1 кг помідорів,
200 мл олії,
3 ст. ложки 9%-го оцту,
0,5 склянки цукру,
0,5 ч. ложки чорного меленого перцю,
2 ст. ложки солі.
Борщова заправка на зиму - рецепт приготування:
Овочі помий і почисти. Буряк і моркву натри на крупній тертці. Цибулю дрібно поріж. Болгарський перець потри на дрібній тертці.
Пробланшуй помідори, очисти їх від шкірки і пропусти через м'ясорубку.
У буряк додай цукор і постав на повільний вогонь. Після того, як буряк пустить сік, додай вогню і тушкуй буряк, помішуючи, 15-20 хвилин.
Обсмаж цибулю на олії до м'якості. Додай моркву, болгарський перець, перемішай і смаж 7-10 хвилин.
Додай до зажарки помідори, чорний мелений перець, доведи до кипіння і вари 5-7 хвилин.
З'єднай усі овочі в каструлі. Перед тим як зробити борщову заправку, додай оцет, добре перемішай і прокип'яти 2 хвилини.
Розклади борщову заправку по стерилізованих банках і закатай. Переверни банки, укутай ковдрою і залиш до повного охолодження.
Борщова заправка готова. Консервація зберігається у прохолодному місці.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...