Агітувала за "русскую весну": На Черкащині СБУ затримала жінку, яка розповсюджувала сепаратистські листівки (фото)

​В ході проведення санкціонованих обшуків у затриманої знайшли і вилучили більше 200 листівок.

Вилучені сепаратистські матеріали. Фото:прес-служба СБУУ Смілі Черкаської області затримали жінку, яка роздавала сепаратистські матеріали, - проросійські листівки. Про це повідомив прес-центр Служби безпеки України, зазначають Патріоти України.

Відзначається, що жінка підбирала на антиукраїнських ресурсах в Інтернеті агітаційні листівки про "Російську весну", після чого друкувала їх на принтері і поширювала серед проросійських жителів Сміли.

В ході проведення санкціонованих обшуків у неї знайшли і вилучили більше 200 листівок. За фактом інциденту порушили кримінальну справу за статтею про виготовлення і поширення матеріалів, що пропагують культ насильства і жорстокості.

Росіяни валялися п'яні під готелем і лаялись: Забужко під час поїздки до Латвії побачила росіян у "природних умовах"

четвер, 21 вересень 2023, 10:58

Українська письменниця Оксана Забужко розповіла, як зіткнулася з пʼяними росіянами в Латвії. Українка вирушила до Риги, щоб презентувати свою перекладену книгу "Найдовша подорож". У готелі вона стала свідком неадекватної поведінки громадян РФ під вікна...

Скільки людей житиме в Україні через 10 років: Демографи кажуть, що 52 млн не буде ніколи

четвер, 21 вересень 2023, 10:39

В Україні в найближчі десять років може змінитися демографічна ситуація. Науковці вважають, що у 2033 році на території нашої держави проживатиме не більше 35 мільйонів людей. Йдеться про кордони 1991 року, передають Патріоти України. Такий прогроз є н...