Активісти у Харкові відібрали ялинки у продавців та роздали їх перехожим (фото)

​Активісти вирішили боротися з несанкціонованою, на їх погляд, торгівлею.

Ілюстрація:http://ukr.segodnya.ua/

У Харкові активісти відібрали ялинки у продавців і роздали їх перехожим. Про це повідомляє агентство Укрінформ з посиланням на прес-офіцера Шевченківського райвідділу поліції міста Ірину Мусієнко, зазначають Патріоти України.

Згідно з повідомленням, активісти з символікою громадянського корпусу "Азов" мотивували свою поведінку незаконним продажем товару. Однак підприємці пред'явили поліції свої дозволи на реалізацію і показали бірки, кількість яких, за словами продавців, збігається з кількістю ялинок. За словами Мусієнко, від активістів надійшла заява про те, що бірки були відсутні і продаж був незаконним.

В даний час йде перевірка кількості конфіскованих ялинок і статуту громадської організації. Згідно з чинним законодавством, громадські діячі не мають права підміняти собою правоохоронців, а тільки повідомити про правопорушення в поліцію.

Хіти тижня. Можна і в Москву: Стало відомо, скільки коштує замовити на Новий рік "95 квартал"

вівторок, 10 грудень 2019, 3:00

Президент Володимир Зеленський виступати не буде за жодних умов. Спливли розцінки новорічного виступу студії "Квартал 95", а також стало відомо, чи братиме участь президент України Володимир Зеленський. Як виявилося, ціна залежить від складу артистів, ...

Хіти тижня. "Вода с кровью убитых стекала в ялтинский водопровод", - блогер про страшні звірства "совка" в Криму

вівторок, 10 грудень 2019, 2:00

"Оккупанты начали процесс возвращения захваченных украинских кораблей, который должен завершиться сегодня ночью", - пише у своєму блозі Кримський бандерівець, передають Патріоти України, і продовжує:. "2. В Крыму сегодня простились с убитой своим отчи...