Активісти у Харкові відібрали ялинки у продавців та роздали їх перехожим (фото)

​Активісти вирішили боротися з несанкціонованою, на їх погляд, торгівлею.

Ілюстрація:http://ukr.segodnya.ua/

У Харкові активісти відібрали ялинки у продавців і роздали їх перехожим. Про це повідомляє агентство Укрінформ з посиланням на прес-офіцера Шевченківського райвідділу поліції міста Ірину Мусієнко, зазначають Патріоти України.

Згідно з повідомленням, активісти з символікою громадянського корпусу "Азов" мотивували свою поведінку незаконним продажем товару. Однак підприємці пред'явили поліції свої дозволи на реалізацію і показали бірки, кількість яких, за словами продавців, збігається з кількістю ялинок. За словами Мусієнко, від активістів надійшла заява про те, що бірки були відсутні і продаж був незаконним.

В даний час йде перевірка кількості конфіскованих ялинок і статуту громадської організації. Згідно з чинним законодавством, громадські діячі не мають права підміняти собою правоохоронців, а тільки повідомити про правопорушення в поліцію.

Чорна бестія: У Харкові жінка влаштувала еротичні танці в фонтані (відео)

середа, 21 серпень 2019, 17:28

Фонтани Харкова користуються популярністю не тільки у юних випускників, а й у більш дорослих людей: танці жінки в одному з них потрапили на відео. Відповідні кадри було опубліковано на Instagram-сторінці "h_kharkov", повідомляють Патріоти України. На в...

Що хотів цим сказати? На Одещині двірник повісився прямо перед мерією

середа, 21 серпень 2019, 17:14

В Ізмаїлі на Одещині на ялинці перед будівлею мерії повісився 55-річний чоловік. Працював двірником. Тіло самогубці виявили 20 серпня близько 16:00, заявили у відділі комунікації обласної поліції, повідомляють Патріоти України. Встановили, що чоловік б...