Активісти у Миколаєві зірвали зібрання прихильників Медведчука (фото)

В одному з бізнес-центрів міста мав відбутися круглий стіл, начебто присвячений питанню виконання мінських угод і перспективи повернення Донбасу під контроль України.

Фото:http://novosti-mk.org/

У миколаївському бізнес-центрі "Олександрівський" активісти націоналістичних організацій "Азов" і "Правий сектор" зірвали круглий стіл організації "Український вибір - Право народу" Віктора Медведчука. Про це у понеділок повідомляє місцеве видання Новостной Николаев, інформують Патріоти України.

Вказується, що круглий стіл мав бути присвячений питанню виконання мінських угод і перспективи повернення Донбасу під контроль України.

"Але до моменту початку заходу більшу частину сидячих і "стоячих" місць в залі вже займали активісти націоналістичних організацій "Азов" і "Правий сектор", деякі з них прийшли в пов'язках, що закривають обличчя", - йдеться у повідомленні.

Між присутніми почалася словесна перепалка.

"Те, що планувалося як обговорення думками, в результаті переросло в балаган і словесні звинувачення", - пише місцеве видання.

Увага, небезпека! Україну "атакують" змії

п’ятниця, 22 червень 2018, 15:57

Кількість постраждалих щодня росте. У Львівській області чотирьох осіб госпіталізували після укусів змій, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу департаменту з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА, постраждалі проживаю...

Увага! МВС підготувало "пастку" для українських водіїв (відео)

п’ятниця, 22 червень 2018, 15:50

Тепер буде набагато складніше довести свою правоту в ДТП. Нові правила оформлення ДТП, які ввело своїм наказом Міністерство внутрішніх справ, надають недобросовісним співробітникам поліції великі можливості для зловживань. Про це розповів у ефірі ObozT...