Активісти у Миколаєві зірвали зібрання прихильників Медведчука (фото)

В одному з бізнес-центрів міста мав відбутися круглий стіл, начебто присвячений питанню виконання мінських угод і перспективи повернення Донбасу під контроль України.

Фото:http://novosti-mk.org/

У миколаївському бізнес-центрі "Олександрівський" активісти націоналістичних організацій "Азов" і "Правий сектор" зірвали круглий стіл організації "Український вибір - Право народу" Віктора Медведчука. Про це у понеділок повідомляє місцеве видання Новостной Николаев, інформують Патріоти України.

Вказується, що круглий стіл мав бути присвячений питанню виконання мінських угод і перспективи повернення Донбасу під контроль України.

"Але до моменту початку заходу більшу частину сидячих і "стоячих" місць в залі вже займали активісти націоналістичних організацій "Азов" і "Правий сектор", деякі з них прийшли в пов'язках, що закривають обличчя", - йдеться у повідомленні.

Між присутніми почалася словесна перепалка.

"Те, що планувалося як обговорення думками, в результаті переросло в балаган і словесні звинувачення", - пише місцеве видання.

Хіти тижня. "Я - росіянин": Відомий французький актор, який підтримав анексію Криму, засвітився на росТБ (відео)

середа, 22 листопад 2017, 13:30

Самі Насері заявив, що він знає російську мову, однак сказав це чомусь французькою. Виконавець головної ролі у фільмі «Таксі» французький актор Самі Насері, який не так давно засвітився в окупованому Росією Криму, був помічений в ефірі російського КВК....

Хіти тижня. "Коли українці прийдуть визволяти міста Донбасу, їх зустрічатимуть із квітами", - журналіст

середа, 22 листопад 2017, 13:00

Росіяни влаштували на Донбасі беззаконня і злидні, тому мало хто навіть із місцевих ватників може відчувати до них "особливу любов". Жителі Донбасу з квітами зустрічатимуть українських визволителів. Про це в авторській програмі головного редактора інте...