У Харкові правоохоронці під час виконання завдання збили жінку і намагалися втекти з місця події. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції, передають Патріоти України.
ДТП сталася в четвер, 4 жовтня, близько 21:00. Правоохоронці відпрацьовували виклик і супроводжували автомобіль швидкої медичної допомоги. Однак на перехресті вулиць Золочівська та Залютинская службовий автомобіль поліції Тоyota Prius скоїв наїзд на жінку, яка перебувала на проїжджій частині. Постраждалу госпіталізували в лікарню з діагнозом "забій м'яких тканин". За даними медиків, жінка знаходиться в задовільному стані.

Як повідомляють учасники організації "Національний корпус Харкова", поліцейські, які потрапили в аварію, намагалися втекти з місця події. Але члени організації почали перешкоджати їх діям, заблокувавши екіпаж.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...