Бенкет під час чуми: Окупаційна влада Ялти не скасувала святкування дня міста, коли весь амфітеатр долини охоплений заревом пожежі. Вражаючі фото

Люди скаржилися, що спеціалізовані служби навіть не відразу відреагували на пожежу.

Пожежа у заповіднику біля Ялти. Фото: соцмережі.

Незважаючи на масштабну пожежу, яка розгорілася в урочищі Уч-Кош 11 серпня, окупаційна влада Ялти не стала скасовувати святковий концерт на честь дня міста. Про це на сторінках соцмереж повідомляли мешканці Ялти, передають Патріоти України.

Люди скаржилися, що спеціалізовані служби не відразу відреагували на пожежу. Також не було видно пожежних гелікоптерів, які зазвичай використовують для гасіння пожеж у гірській місцевості.

При цьому на тлі пожежі та їдкого диму, що затягнув майже все місто, в центрі Ялти проводився концерт, який завершили салютом.

Поки частина ялтинців на чолі з окупаційною владою відзначали свято, небайдужі мешканці намагалися допомогти пожежникам впоратися з вогнем.

Авіацію задіяли тільки вранці 12 серпня. За повідомленнями в мережі, це був всього лише один гелікоптер.

У соцмережах активісти шукають охочих допомогти загасити пожежу.

У Росії екстрено госпіталізований відомий актор і музикант

субота, 24 серпень 2019, 15:15

Петра Мамонова багато хто знає за роллю у фільмі "Острів". "Усі найближчі концерти Петра Миколайовича скасовуються у зв'язку з його важким станом здоров'я. Він зараз з інфарктом в реанімації. Помоліться про здоров'я Петра", – йдеться в повідомленні. Ін...

"Хлопці, підмога йде. Зараз прямо звідти доправлять літаки": Генерал-майор Гордійчук згадав дуже різні паради до Дня незалежності (відео)

субота, 24 серпень 2019, 14:57

У серпні 2014 року Ігор Гордійчук перебував в тилу у ворога. Він очолював загін спецназу, який взяв висоту на Саур-Могилі на російсько-українському кордоні. До Дня незалежності 2019 Герой України та генерал-майор ЗСУ Ігор Гордійчук в ексклюзивній розмо...