Бенкет під час чуми: Окупаційна влада Ялти не скасувала святкування дня міста, коли весь амфітеатр долини охоплений заревом пожежі. Вражаючі фото

Люди скаржилися, що спеціалізовані служби навіть не відразу відреагували на пожежу.

Пожежа у заповіднику біля Ялти. Фото: соцмережі.

Незважаючи на масштабну пожежу, яка розгорілася в урочищі Уч-Кош 11 серпня, окупаційна влада Ялти не стала скасовувати святковий концерт на честь дня міста. Про це на сторінках соцмереж повідомляли мешканці Ялти, передають Патріоти України.

Люди скаржилися, що спеціалізовані служби не відразу відреагували на пожежу. Також не було видно пожежних гелікоптерів, які зазвичай використовують для гасіння пожеж у гірській місцевості.

При цьому на тлі пожежі та їдкого диму, що затягнув майже все місто, в центрі Ялти проводився концерт, який завершили салютом.

Поки частина ялтинців на чолі з окупаційною владою відзначали свято, небайдужі мешканці намагалися допомогти пожежникам впоратися з вогнем.

Авіацію задіяли тільки вранці 12 серпня. За повідомленнями в мережі, це був всього лише один гелікоптер.

У соцмережах активісти шукають охочих допомогти загасити пожежу.

Хіти тижня. Пристрасті за Ківою: Задерикуватий нардеп отримав по пиці у ресторані на Хрещатику, а поліція ганялась за ветераном АТО, який дав "здачі" ОПЗЖеснику, запровадивши план "Перехоплення"

п’ятниця, 24 січень 2020, 5:00

Станом на 18:50 в Києві зняли план «Перехоплення». Але автомобілі продовжують розшукувати. У середу, 22 січня, в Печерському районі Києва невідомі побили народного депутата. Це сталося за адресою вулиця Хрещатик 15/4. Нападники втекли на автомобілях Vo...

"В мясорубку идиота": Українців шокувало відео "прогулянки" батька із дитиною

п’ятниця, 24 січень 2020, 0:27

Найстрашніше те, що малюки, які виросли в оточенні подібних дорослих, мають великі шанси самі перетворитися на вічних жертв або вічних садистів.