"Більше так не буду": У Києві активісти жорстко провчили вандала, який викидав сміття посеред вулиці (фото)

Зараз на місці незаконного сміттєвого звалища чисто.

Фото:Сегодня У Києві невідомі активісти провчили хлопця, який влаштував стихійне звалище на вулиці Єлизавети Чавдар у мікрорайоні Осокорки. Про це передає Сегодня з посиланням на місцевого жителя Анатолія, який надіслав фото розклеєних на паркані листівок, зазначають Патріоти України.

Молодика сфотографували поруч з купою сміття. На знімку чоловік тримає табличку з написом "Я викидав тут сміття. Більше так робити не буду".

На обличчі хлопця можна розгледіти синці, які, очевидно, залишилися від жорсткої "науки" невідомих захисників навколишнього середовища.

Повідомляється, що зараз на місці незаконного звалища чисто. У виданні припустили, що цілком ймовірно, провести прибирання змусили того ж хлопця, який попався на викиданні сміття.

Відпочивав із друзями: У Варшаві шукають українського підлітка, який зник, коли пішов купатися у Віслі

понеділок, 22 червень 2026, 17:59

У польській столиці триває пошукова операція після зникнення підлітка у воді на річці Вісла. За даними медіа, він приїхав з України. Про це повідомляє Wawa Hot News 24, передають Патріоти України. Хлопець зник на правому березі Вісли перед Гданським мо...

Було так нудно? Легендарний футболіст заснув під час перегляду матчу ЧС-2026 (відео)

понеділок, 22 червень 2026, 17:47

Легендарний ексфутболіст збірної Франції Юрій Джоркаєфф заснув під час перегляду вчорашнього матчу ЧС-2026 між Іспанією та Саудівською Аравією, передають Патріоти України. В одному з епізодів на початку другого тайму камера зафіксувала у VIP-ложі стаді...