"Більше так не буду": У Києві активісти жорстко провчили вандала, який викидав сміття посеред вулиці (фото)

Зараз на місці незаконного сміттєвого звалища чисто.

Фото:Сегодня У Києві невідомі активісти провчили хлопця, який влаштував стихійне звалище на вулиці Єлизавети Чавдар у мікрорайоні Осокорки. Про це передає Сегодня з посиланням на місцевого жителя Анатолія, який надіслав фото розклеєних на паркані листівок, зазначають Патріоти України.

Молодика сфотографували поруч з купою сміття. На знімку чоловік тримає табличку з написом "Я викидав тут сміття. Більше так робити не буду".

На обличчі хлопця можна розгледіти синці, які, очевидно, залишилися від жорсткої "науки" невідомих захисників навколишнього середовища.

Повідомляється, що зараз на місці незаконного звалища чисто. У виданні припустили, що цілком ймовірно, провести прибирання змусили того ж хлопця, який попався на викиданні сміття.

Українцям пояснили ситуацію з газом: Чи можливе підвищення тарифів найближчим часом

вівторок, 23 червень 2026, 19:24

Українці продовжують платити за природний газ за фіксованим тарифом 7,96 грн за кубометр, однак суми в платіжках можуть зростати через інші складові комунальних послуг, передають Патріоти України. Як зазначають експерти, зокрема колишній очільник “Опер...

Смертельна спека: У Великому каньйоні загинули троє туристів, температура сягає 43°C

вівторок, 23 червень 2026, 19:10

У Великому каньйоні в США через аномальну спеку загинули троє туристів віком 72, 67 та 68 років, повідомляє CNN, передають Патріоти України. Інцидент стався на складних туристичних маршрутах національного парку. Попередньо, причиною смерті стало теплов...