"Більше так не буду": У Києві активісти жорстко провчили вандала, який викидав сміття посеред вулиці (фото)

Зараз на місці незаконного сміттєвого звалища чисто.

Фото:Сегодня У Києві невідомі активісти провчили хлопця, який влаштував стихійне звалище на вулиці Єлизавети Чавдар у мікрорайоні Осокорки. Про це передає Сегодня з посиланням на місцевого жителя Анатолія, який надіслав фото розклеєних на паркані листівок, зазначають Патріоти України.

Молодика сфотографували поруч з купою сміття. На знімку чоловік тримає табличку з написом "Я викидав тут сміття. Більше так робити не буду".

На обличчі хлопця можна розгледіти синці, які, очевидно, залишилися від жорсткої "науки" невідомих захисників навколишнього середовища.

Повідомляється, що зараз на місці незаконного звалища чисто. У виданні припустили, що цілком ймовірно, провести прибирання змусили того ж хлопця, який попався на викиданні сміття.

Паливна паніка набирає оберти: У Москві розмели з магазинів та складів каністри для бензину

середа, 24 червень 2026, 21:09

В автомагазинах Москви закінчилися каністри для бензину, попри всі заклики не наливати паливо у додаткову тару. Ємності скуповують спекулянти і перепродують задорого, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ. . Зазначається, що за останні тиж...

МОК змінив Олімпійську хартію - Росію повертають у міжнародний спорт

середа, 24 червень 2026, 20:31

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) вніс зміни до Олімпійської хартії, які спрямовані на посилення "нейтральності" спорту від будь-якого політичного втручання. Це де-факто відкриває шлях до повноцінного повернення Російської Федерації та її атлетів ...